bugün

kuranın allahı gerçek allah değildir. atatürk de allah değildir. hatalı olmuştur, ama olmayan kuranın allahından daha işlevlidir. takdiri hakedendir. hepimiz allahdan geldik. faşist bir kemalist değilim, onların yaptığı gibi allahla karşılaştıracak kadar salak değilim. illa karşılaştıracaksanız bir insanla karşılaştırmanız gerek. potansiyelim var ama şuan ben değilim. henüz olmadım. olmaya çalışıyorum.
Zihniyet kelime anlamı itibarıyla bir toplum veya topluluktaki bireylerde görüş ve inanış etmenlerinin etkisiyle beliren düşünme yoludur yani bir etken söz konusudur. Dindar kesim inançları gereği olarak atatürk'ü sevmezler çünkü onlara göre atatürk islam aleyhine işler yapmıştır ve kafir olarak görülür dindar kesimce. Allah en büyüktür islami olarak ve atatürk bir kuldur.
Üniversiteyi bitireli 4 yıl olmuş bu yazarın.
ancak beyni sulanmış bir çapulcunun açacağı bir başlık.
trollük yapacağız diye zorla insanları atatürk düşmanı yapıyorsunuz. bu amk sözlüğün de moderatör mü her ne karın ağrısıysa onlar da bu işe müsaade ediyorlar. hem suç işlenmekte hem edep sınırları zorlanmakta.
karada atatürk, havada allah kazanır.
allah vs ben.
sarhoş musunuz amk bu ne biçim başlık?!
aşırı boş bir entry. silinmesi gerek.
atatürk'ün yok edeceği versustur. biri hayali biri tüm gerçekliğiyle önderimizdir.
Şeref yoksunlarının zorlama ironisi bir karşılaştırma. Ne alaka hain provokatörler. Atatürk e sahip çıkmak Allahsız olmak mı demek. Gözünüzde değerimiz buysa gidin başka vatanda yaşayın.
Atatürkü de allah yarattığı için böyle kıyas yapmak gereksiz.
Atatürkü de allah yarattığı için böyle kıyas yapmak gereksiz.
alt orta üst farketmeksizin tüm kemalistler için atatürkün alacağı versustur.
olmasan olmazdık vs...
(bkz: #41880548)
yazımda chp'liler demedim cumhuriyetçiler dedim bir. konuyu dini siyasete alet edenlere kızıyor gibi yaparak allah'ı siyasetçilerle yarıştıracak kadar saptıran ve kendilerine atatürkçü/chpli diyen aptal bir kitle üzerinden sakın ha genellemeye çalışmayın altında kalırsınız o genellemenin iki. yok ben illa konuyu partiler üzerinden dillendireceğim diyorsanız da bugünkü iktidar partisinin yöneticileri hakkında ne tür sapkın iddialarda bulunulduğunu da okuyun üç. Atatürk bu sapkın şeyler yazıldığında çoktan ölmüştü ancak şu anki malum insanlar yaşadıkları halde kendilerine yakıştırılan sıfatlardan yakınmıyorlar dört. Dininize o kadar hassassanız ölüden değil diriden hesap sorun da kalitenizi görelim beş. Bitti.
atatürk mahluktur Allah ise hâlıktır. çok da zorlamayın bence.
tabii ki de atatürk. sonuçta allah bir din göndermiş ama nasıl inanacakları hakkında bir kullanma kılavuzu göndermediği için haliyle en sonunda yunanı ingilizi ülkeyi işgal etmiş. velahasıl ata'nın yolu ve yöntemi açık ve nettir.

vatan hainlerine yol vermeyin...
(bkz: siz bu başlıkta ne yapıyorsunuz amk salakları)
Nasıl ki bugün rte yalakaları varsa dün de mustafa kamal yalakaları vardı. Ve bu yalakalar 1.000 kat daha şiddetliydi. Onlara göre “bizlerin allah a ihtiyacımız yokmuş atatürk bize yetirmiş” mustafa kamal ı bırakın allah, allah tan daha üstün gören onlar yüzler sayabilirim.
Atatürk vardı bir zamanlar. Yaşadı ama öldü ve yokoldu. Allah ise hiçbir zaman yoktu. Sonuç olarak benim kazandığım versus.
bak güzel kardeşim yıl 2009 ben x ajansında sıradan bir grafikerim yaptığım iş sadece photoshop programından dekupe yapmak ve dreamweawer aracılığıyla sitelere eklemek yalnız sıkıcı ve boktan bir hayat yaşıyorum hiç kimsem yok instagram facebook felan kullanmıyorum kullansam bile sosyalleşemiyorum çünkü çok çirkinim ve insanlar profil fotoma bakınca ağır şekilde hakaret ediyorlar beni pkk militanı olarak suçlayan çok elemana denk geldim ve bütün bu uygulamalardan kaydımı sildirdim ve sözlüklerde takılmaya başladım çünkü sözlükte herhangi bir x kişisin sadece nickin ve avatar foton var istediğin fotoyu koy farketmez kimse senin ne bok olduğunu bilmiyor ayı sözlük itu sözlük modem sözlük inci sözlük ekşi sözlük tamı tamına 10 yıldır sözlük sözlük dolaşıyorum aradığımı bulamadım dedim ki bitane uludağ sözlük diye bir site var oraya giriyim belki sosyalleşirim essy, ozzy osborne, unusualsuspects gibi cool yazarlar ve güzel sözlük hatunları var vay be tam aradığım ortam burda çok güzel sosyalleşirim manita olayları kanka ortamları felan olur diye düşündüm hemen kayıt yaptırdım gün geçtikce popüler oluyordum hatrı sayılır birkaç arkadaş edindim herşey çok güzeldi ve birgün bir başlık gördüm Atatürk vs Allah yazıyordu.

o kadar sinirlendim ki bilgisayarın ekranını kırıp cam parçalarıyla göğsüme derin kesikler açtım günlerdir uyuyamıyorum yemek yemiyorum senin yüzünden senin yüzünden işten atılmam an meselesi günlerdir sana takıntılı olmaya başladım ve seni takip ediyorum ıp adresinden herşeyini öğrendim yaptığın herşey içtiğin biranın alkol değeri en son yediğin bulgur tanesinin kalori değerini gün içinde kaç tane kırmızı ışığa denk geldiğini senin yüzünden 70 kilodan 40 kiloya düştüm kafamdaki saçları boşver uzun süre d vitamini almadığım için dişlerim döküldü amelie filmindeki resim yapan amca gibi yavaşcana biryerimi çarpsam kemiklerim kırılıyor evime birkaç kez polis geldi komşular şüphelemiş yemin ediyorum eve gelen memur beni yarım saat aradı en sonunda görüp korkudan kaçtı onunda ip nosunu aldım istifa etmiş.

o gündür bu gündür ses soluk yok sonraları görme yetimi kaybetmeye başladım aynaya baktığım zaman mutasyona uğramış bir somun balığı görüyorum şu halimi lotr filmindeki gollum görse yüzük işlerini bırakıp 10 numara hristiyan olur 10 dakikalık bir zamanım kaldı bana bunları yaşattığın için tanrının laneti her zaman üzerinde olucak...
Atatürk'e hakaret içeren versus.
Atatürk'ün rahat alacağı vs. Çünkü atatürk gerçek. Bu ülkeye allahtan fazla katkısı oldu.
Bu versus kemalistler için anlam ifade edebilir, ama Müslümanların Atatürk ü nasıl andığını da bilirler *
Burada atatürk'ü allah'la kıyaslayarak övmek suretiyle cumhuriyetçi kitle üzerine dikkat çekip cumhuriyetçileri şirk koşan dinsizler olarak lanse etmeye çalışan tüm trollere sesleniyorum. Cumhuriyetçilerin sıçtığı bok bile sizden daha anlamlı bu dünya için. Kola bile sizden daha faydalı. Öğütülmüş fındığın kırıntısı boyutundaki beyininizle çok büyük işlere kalkışmanızı deli cesaretinize veriyorum.