bugün

tayyoş resmine secde edenler varken boş geçin denilen durum.
Papazı yemiş aktrollerin atatürk posteri önünde ağlamasıdır.
Acınası bir hareket kula kulluk yapılmaz aciz misiniz.
Atatürk’ün hiç istemeyeceği bir eylemi yapmaktır.

Çünkü hayatta en hakiki mürşit bilimdir diyen adamı bir “dogma” adamı olarak görmek onu hiç anlaşılmadığını gösterir.
Hemen 6. Filoya secde eden yobaz fotosu atın hemen.
Olabilir, Bu ülkede krem peynire tapan gördüm ben.
her ideoloji,fikir ve inancın radikalleri ve içi boş zırvaları oluyor.bunlarda onun çeşidi.abartıyı seviyor insanoğlu durduramıyoruz.atatürk bizim değerimizdir, en tepeye koyulasıdır fakat böyle şeylere gerek yok.kendisi de yaşıyor olsa bunları kınardı.
Ben daha postere secde eden kimseyi görmedim .

Ama varsa bile gavs götü öpmek varken out olan davranıştır.
Videoyu izledim.
Yani burada atıp tutanlar olmuş ama lütfen elinizi vicdanınıza koyun öyle yorum yapın.

Videoda Atatürk'e mi secde ediliyor. Secde öncesinde iki kere muhammed demiyorlar mı, sonrasında defalarca Allah demiyorlar mı.

Atatürk resmi duvarda asılı. Secde ettiğin yerin sol çaprazında bir resim asılı olması tartışılabilir belki ama Atatürke secde falan edilmediği gayet açık.

Alevi olmayan birisi olarak; Allah'a inanıyorum diyen, benim gibi müslümanım diyen, Allah'a kulluk eden insanların inancını sorgulayacak kadar iddialı değilim.

Lütfen adil olun.
Bir ak çomar fantezisidir. Bunca yıllık Atatürkçüyüm, posterine, heykeline secde edeni görmedim. Lakin Amerika'nın 6. filosunun postallarını kıble yapıp secde eden çok çomar gördüm... Şimdikiler de o çomarların torunları...
Gazi mustafa kemal ataturk bu olaya sahit olsa bunlarin basindakinide asardi .
Ataturkun istegi turk milletinin kula kulluk etmemesiydi .
Efendim olayda Atatürk posterine secde etmek yoktur. Bu bir Alevi cem ayinidir. Her cemevine Atatürk'ün, Hz. Ali'nin ve Hz. Hüseyin'nin resimleri asılır. Canların secde ettiği kısımda dede postu vardır. Bu da, temsili makam-ı Haydar'dır. Yani burda insanlar Atatürk posterine değil makam-ı Haydar postuna secde ediyorlar. Çarpıtmamak lazım.
https://www.youtube.com/watch?v=k4O57R0__IM
atatürk posterine secde edeni hiç görmedim.

ama bu arkadaşları tanıyan var mı ?

https://odatv.com/6.-filo...-kildiniz-1512101200.html