bugün

(bkz: neye göre kime göre)

edit: allam ilk defa başlık üstüme kalkmış çok helecanlıyım çok şükür yarebbim dinimiz amin. ne ilginçmiş len eheh.
(bkz: en büyük Allah)
(bkz: la havle vela corvette)
büyüklük ne lan? benim büyük dediğime sen bülük dersen ne olacak? hadi bir kıyaslama yaptık, eee sonuç? ''sorumu sordum, boru nerede lan?'' mı diyorsun? Atatürk daha büyük çünkü Karl marx kadar büyük. Kapiş?
başlık: atatürk mü büyük karl marx mı

--spoiler--
aynı cümle içerisinde kullanılmasının bile krono-psikoz'lara yol açabileceğini düşündüğüm soru.
--spoiler--

'madem öyle, kullanma, bok mu var başlık açıyorsun' diyesi geliyor insanın...
(bkz: hitler mi büyük atatürk mü)
(bkz: bok mu büyük malum yazar mi)*
(bkz: atatürk ün felsefenin f sinden bile anlamaması)
(bkz: boburlenme padisahim senden buyuk allah var)
(bkz: sabri sarıoğlu vs fetullah gülen)
kıstaslar belirlenmeden somut bir sonuca ulaşılamayacak mukayese.

asker olarak atatürk.
filozof olarak marx.

ama mezkur kimliklerinin ötesinde fizik olarak atatürk.

eşittir= atatürk.
(bkz: küçük hüsamettin)
Marx ve atatürk ayrı dönemlerin farklı dönemlerde ki karakterleridir. karşılaştırma yapılamaz.
"büyüklekten kasıt nedir?" sorusunu akla getiren durumdur. eğer konuş yaşsa evet büyüktür.
elma mı büyük armut mu sevgili dostlar?
(bkz: ulan istanbul sen mi büyüksün ben mi)
ne günlere kaldık yarabbim. * *
marx atatürk'ten bir 70 sene kadar büyüktür. biri 1881 doğumlu diğeri 1818!
atatürk'e diktatorya kurmuş diyecek kadar dünyadan bihaber şahısların zaten yanlış bir karşılaştırmayken hiç kalkışmaması gereken karşılaştırma.
(bkz: seni mi ananı mı siksem daha çok rencide olursun)
--spoiler--
karşılaştırma yapılmasını bile absürd bulduğum, aynı cümle içerisinde kullanılmasının bile krono-psikoz'lara yol açabileceğini düşündüğüm soru.
--spoiler--

Madem absürd bi olay açma başlığını kardeş.
(bkz: Denyo başlıklar)
--spoiler--
sorun kendini napolyon sanan hasta değil doktorcuğum, sorun kendini fransız askeri sanan 30.000 hasta !
--spoiler--
karl marx 63 yaş daha büyüktür.
(bkz: 1818)
(bkz: 1881)
(bkz: anneni mi daha çok seviyorsun yoksa babanı mı)

(bkz: (#5901313))
hangisi bana 'bu karşılaştırmayı çok absürd buluyorum ama bu karşılaştırma için başlık açıyorum (sıçıyorum)' cümlesinin mantığını izah ederse o daha büyüktür. * *
ne büyüğü kardeşim ne alaka? bir de şimdi marx mı döver atatürk mü diye başlık çıkmasın! diye beni düşündüren, yerden yere vuran başlıktır. allah'tan hayrılısıdır. bakalım daha ne saçmalıklar çıkacaktır.
güncel Önemli Başlıklar