bugün

(bkz: çakmak bakışlardan korkan dinci)
Atatürk'ün bize bıraktığı mirasları b.mbok etmemizden dolayı onu karşısında gören kişinin ne diyeceğini bilememesinden kaynaklanan durumdur. Her yöne çekilebilecek bir başlık ve kötü yöne çeken insanlarda nedense dinden imandan bahseder ama şu anda onlara rahatça ibadet etmelerini sağlayan kişiden nefretle söz eder. Dinde en büyük günahlarden biridir nankörlük. Ayrıca Atatürk'ün Kuran-ı Kerim'i Türkçe'ye çevirmesi bu sayede insanların daha çok bu kutsal kitabı tanıması sağlanmıştır. Bu ve benzeri birçok örnekleri vardır. Şimdi merak ettiğim bir konu var Atatürk bu ülkeye ve insanlarına birçok hizmet vermişken onu eleştiren ve alaya alan entryler giren sizler ne halt yediniz.
(bkz: şakayı kaka yapmak)
iğrençliğin de bir sınırı olması gerekir i hatırlatan zırvalıktır.
korkan arkadaşa ne yazıktır ki okulda eğitim alırken sınıfta bulunan atatürk resmine alışamamış ve dolayısıyla bu korkusunu üzerinden atamamıştır. belki maskeli arkadaşı bunu hep yapmaz ama bu ülkede yaşadığı sürece birçok kereler o silüet ile karşılaşacak ve daha pek çok kereler korkmaya aday olacak ve korkacaktır.
çok korktuysan çocuğun olmayabilir. amin
atatürk ve silah arkadaşları sayesinde allahına ibadet edip, namaz kılan ve yediği kaba sıçan yazarın entry'si okuyup şaşırmak.
atatürk ve silah arkadaşları sayesinde değil ibadet , bu bir ironidir... ibadet imandandır allaha yapılır. ben istemezdim ama bir düşünelim yada varsayım yapalım türküm , müslümanım içimde inanc var ibaedeti ingiliz , fransız bayrağı altında da yapardım. zaten işgal gücleride bunun farkındaydı. allah sana o nefesi vermeseydi sende burda bu entry giremiyor olucaktın bunu unutma. allah atatürke o nefesi vermeseydi bugün hala manda ve himaye altında olucaktık bunuda unutma.
maskeli baloda başa gelendir. aniden olunca hali ile tırsılmıştır. yoksa ulu önder atatürk'ten korkmanın ne yeri ne de zamanıdır.
güncel Önemli Başlıklar