bugün

çocukluğumdan beri farklı kişiler tarafından anlatılan mavaldır.

"bizim bir akrabanın, tanıdığının tanıdığı... o zamanlar askerliğini yaparken şahit olmuş. askerlerden birisi kur'an okurken gizli gizli, paşa bey gelmiş kur'an'ı alıp da çöpe atmış..."

ama iyi oluyor aynı kalıpta farklı kişilerden dinlemek aynı hikâyeyi. hepimizin adem ve havva'dan geldiğimizi hatırlatıyor bana. çünkü birbirinden çok bağımsız insanların bir akrabalarının, bir tanıdığı oluveriyor kahraman her defasında.

neyse işte aptal olmayın gençler...
zamanında zağnos paşa caminde hutbe okuyan ulu önder'e atılan binlerce iftiradan yanlızca biri. ama en şerefsizce olanlarından.

http://www.tunaninyeri.com/?p=318

edit: bunu eksileyen troll sen bu kafayla git durmak yok 12 hazirana kadar yola devam.
kendisi hiçbir kitabı çöpe atacak kadar görgüden yoksun değildir.
şerefsiz yobazların attığı ifitradır. diğerleri.

(bkz: mum söndü)
eğer doğruysa hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.
atmışsa kendine atmıştır. sana mı atmış arkadaşım. milleti böyle özel olaylar niye ilgilendiriyor hiç anlam veremiyorum doğrusu.
(bkz: ntv alt yazı geçti)
tamam adamı sevmiyorsunuz ama niye iftira atıyorsunuz ki? biz kemalistler hz.bilmem kim amuda kalkıp otuzbir çekmiş diye iftira atıyormuyuz?
http://www.gizliilimler.t...hayranl%26%23305%3Bk-.htm
http://www.antisiyonizm.c...x.asp?page=oku&id=374

görsel
not:resimde tam olarak ne yazdığını bilen biri varsa pm.
ben duymadım, ben görmedim, ben bilmiyorum böyle adamları diyenler için fatih, çarşamba mevkiinde insanlara "atatürk" demelerini ve dinlemelerini salık verebileceğimiz hadisedir. he ben de sorup da gizli kamera kaydı alırım esasen ama etik bulmuyorum bu tip harkeketleri...

not: isteyene ve meraklısına da seve seve ücretsiz rehberlik yapabilirim.
Yalan, dolan, iftira, karalama çabası, çekememe durumu, en önemlisi de insanları farklı şeyler düşünmeye itme isteğidir.
saçma bir önermedir...
elmalılı hamdi yazır a çevirisini yaptırması ve önermesi ile bu iftira doğmadan çöpe atılmıştır aslında.
çöpe atılması gereken insanların bitarafından uydurduğu, yobaz söylemi.(yobaz lafından gocunanların eksi oylayacagı entry)
Ülkemizde yaşayan insanlarımızın hayata karşı açıkları müslümanlık,din,islam konuları olunca Türk Tarihinin sayılı liderlerinden olan ATATÜRK'e iftira atıp su bulandırmanın en kolay yoluda en önemli ve en doğru kitabımız üzerinden kitapsızlık yapıp bok atmakdır tabikide..!
(bkz: bak sen yauuv)
insan bu yaşa gelir de hala mı böyle şeylere inanır? onlara desen ki, "olm bulutların üzerinde heidi gibi zıplayabiliyomuşun lan!" hadi ya yuupiiii! diye sevinirler.
anneannemin ilkokul terk arkadaşlarıyla daha ben ilkokula giderken tartıştığım konuydu. onlar rahmetli oldu, dedim ki heralde artık böyle mallar yoktur, ama hala varmış ya işte aklıma şu sözler geliyor.

"katranı ezsen olur mu şeker, cinsine tükürdüğüm cinsine çeker".
(bkz: iftira atıyosun bari şerefinle at) * *
atatürk düşmanlarının ve onu çekemeyenlerin attığı yalandan hikayelerden birisi daha.
atatürk'e atılan adice bir iftiradır,iftiradan da öte günahtır.
gerçek anlamıyla doğru olmayan iddia. ama ülkeden dini kaldırmasıyla, yaratıcı hükmünü yasadan saymayıp insana hukuk teslim etmesiyle, din alimlerine "vatan haini" diyerek astırmasıyla, kıyafet devrimi yaparak kadınlarımızı açmasıyla kuran'ı çöpe atmış olduğu doğrudur.
inanmayınız efendim bunlara.Afedersiniz ama Atatürk'e b.k atmaktan zevk alıyor şerefsizler.
edit:imla
yobazların beyin yıkamak için anlattığı g.tten uydurma hikayelerden sadece bir tanesi.
müslümanım diye geçinip, atatürk gibi bir insana iftira atarak, en büyük günahlardan birini işleyenlerin söyleyeceği laf.