bugün

kimler olduğu aşağıdaki fıkrada açıktır:

bir gün rte amerikaya obamaya ziyarete gider,konuşurlarken obama:
-bizim genetik bilimi çok ilerledi,o kadar ki neredeyse bilim adamlarımız ölüyü diriltecekler.
bizim ki kendince altta kalmak istemez ve sallamaya başlar:
-bizimde genetik bilimimiz çok ilerledi,bizim bilim adamları da insana 100 metreyi,3 saniyede koşturuyorlar.

ziyaret biter rte ve ekibi dönüş için uçağa binerler,bizimkini bir telaş almıştır,danışmanına der ki:

-oğlum ben orda attım tuttum ama,herif iki hafta sonra iadeyi ziyarete gelecek,100 metreyi 3 sn. de koşan adamları görmek isterse napacaz?
danışmanı yanıtlar:

-efendim kolayı var,şimdi obama gelince onu hemen anıtkabire götürelim,ve kendisinden bilim adamlarına atatürkü dirilttirmesini isteyelim,eğer diriltemezse kendisi rezil olur ve sorun kalmaz,yok eğer diriltirse siz zaten 100 metreyi 3 saniyede koşarsınız.
sorun şu ki hala Atatürk'ün kalkmasını bekliyoruz.* koskoca şu ülkede bir tane daha ona benzer insan yetişmiyor, yetişeceğe de benzemiyor. sikiyim böyle genç nüfusu.
yetişiyorda...BU yetişen adamlar ne yazık ki atatürk kadar yanında vatan severleri toplayamıyor.

(bkz: levent göktaş)
yeni usain boltlar. rekorlar böyle alt üst edilir.
bugün onun bu millete yaaptığı hizmetin 1000 de birini bile yapamayanlar ile onun bu millete bağımsızlık kazandırmasını bugün dahi içine sindiremeyenlerin bu ülke içinde özel olarak yetiştirdiği şahıslar olsa gerektir.
(bkz: artık sıkıntı veren laikci zırvaları)
(bkz: ölen ölmüştür kalan sağlar bizimdir)
(bkz: şerefsizler)
deniz baykal, kemal kılıçdaroğlu...vb sözde kemalistler.
chp+pkk+hdp
ilk yapacağı istiklal mahkemelerini yeniden kurmak olur reisimiz m.kemal atatürkün. o zaman bırakın 3 saniyeyi kanatsız uçar omurgasız, hain, yavşak ve kaypaklar.
Ataturkten korkanlari gostermistir. Ataturkten korksak onun kurdugu ulkede yasamazdik.
Kaçacaklar:
ilk önce ismet inönü.
Bütün CHP'liler

Atatürk'ün tebrik edecekleri:
Tayyip Erdoğan. Çünkü Tayyip Erdoğan Atatürk'ün devamıdır.
Bu ülkede kimsenin kimseden korkmasın gerek yok diyenlerin anası babası ergenekon ve balyoz safsata operasyonları ile içeri atılaydı görürdüm o yumuşak göt loblarını.

Bugün Atatürk yerinden kalksa ak parti yüzde 10 barajını geçemez.
süpersonic olurdum ! kalktığı için kaçanları önüne tek tek dizerdim. !!!