bugün

yok amk atatürk elyındı. alet etmeseniz olmaz atatürk'ü eksi oy alma uğraşınıza.
tanım koyalım da şeyolmasın. bir mal beyanıdır.

edit: başlığı açan mal entrysini silmiş. başlık başa durumu.
(bkz: dayak yemek için sorulan sorular)
bazı konulara fransızdı evet.
tabii william wallace'ında uzaktan akrabası, yani bu kadar tarihi araştrmacı var ki dünyada en fazla araştırılan 5 kişiden biridir bulunamıyor ya da kimse koymuyor ortaya böyle bir olasılık, insan ne yiyor ki bunlar olabiliyor. türklerde alman kültürüne yakın*. hadi o zaman hepimiz almanız...
(bkz: he de geç)
(bkz: yok daha neler)
http://img23.imageshack.us/img23/9937/ltaklidi.png
zübeyde hanım da aslında ingiliz kraliyet ailesinden III.Prencess zübeyde.
Kırk yıllık esnafım böyle mal görmedim.
tek amacı ilgi çekmeye çalışıp kendini komplekslerini tamir etmek olan ve bu yüzden atatürk'ü bile trollüğüne alet edebilen acınası beynin yumurtladığı seviyesiz önerme.

(bkz: psikiyatri biliminin yetersiz kaldığı vakalar)
(bkz: maldanadam fransa ya iltica etsin kampanyası)
atatürk aborjindir aslında herkes yanlış biliyor ne fransızı.
bumerang' ı savaş alanında beylik tabancasının yerine koyar ama sonra laf söz olmasın diyerek çıkartılmıştır fotoğraflar photoshop yapılıp yerine silah konulmuştur.

anıtkabir' e önce atatürk' ün kangurusu doldurulmuş fakat daha sonra o da laf söz olur diyerek köpekle değiştirilmiş foks doldurulmuştur.

rengi de zübeyde hanım tarafından ozona yatırılıp açılmıştır.

iş bu entry ağır ironi içermektedir.
anlamayanlar olur diye uyarıyorum.

bu arada totsiens ! afrika yerlilerinin "au revoir" ıdır.
aborjin yerlilerininkini bulamadım idare ediverin.
hatalı bir tespittir. kurtuluş savaşında fransızlara ve onun türevlerine karşı mücadele eden ordularımızın komutanı olan atatürk'ün fransız olduğunu iddaa etmek abesle iştigaldir.
napolyon un türk olması kadar zorlayıcı bir sorudur..
cevabı git bi çay koy olur..
(bkz: maldanadam sayesinde fransız düşmanı olanlar)
(bkz: hayır)

not: silen mod'un gözüne parmaamı sokarım.
(bkz: hassiktir diyoruz)
ona bakarsan, bazı über türkishlere göre insan bile değildir.
(bkz: yok deve)
(bkz: abartma artık arkadaşım) *
2-3 benzer nokta yakalanıp, üstüne kocaman bir teori çıkartılması, yanlış olan durumdur. Dünya üzerinde ki bir çok lider için, böyle benzerlikler ortaya çıkartılabilir. Ama bu işlerin, uzmanları var. kafamızda çakan her şimşeği, beyin fırtınasına çevirmemek gerek. "tarihi yazanlar farkedememiş, sen mi fark ettin?" diye sorarlar, sonra böyle 30 entryden 28 inde adama laf sokarlar. Yazmadan önce, iyice düşünmek gerekir.
bu sorunun yanıtını zamanın ingiliz başbakanı winston churchill vermiştir;

- böyle bir lider yüz yılda bir çıkar ve ne yazık ki türklere nasip oldu.
(bkz: bu sefer güldürmedi)
(bkz: ali rıza yada zübeyde diye fransız ismi mi olur)
yok efendim tarzanya'lıydı. Nedir bugün bu sözlükteki fransız takıntısı onu da bilemiyoruz tabii.
(bkz: götten element uydurmak)