bugün

rezilliktir.

bu rezilliği başkalarına örnek vererek örtmeye çalışmayın
ya ne ilginç. burda da diyanet işleri başkanı dahil bir grup müridi tayyibin huzurunda kıyama durmuşlar mesela.
görsel
bak sivas halkı başka yerin halkına benzemez. iş dinine namusuna ülkesine geldi mi aşırı reaksiyoner olur?
bu milletin ümmetin sinir uçlarıyla oynamaya kastedenlere söylüyorum.
bunun altından kalkamazsınız, bedeli çok ağır olur.
herkes haddini bilsin.

bu olayda dahli olan öğretmen öğrenci veli kim varsa eğitim hayatları bitirilmeli ve yargılanmaıdır.
aynısını tayyip için yapsalar götlerini yalardın. her neyse, yanlış eylem.
Islamcıya metafor falan diyorlar.

La gardaş islamcı ne anlar metafor dan. Her ramazan "iftarı hanımlan zeks yaparak açsak olur mu hocam" diye soran adama metafor diyonuz. Şimdi akit haber yapar

"dinsiz yazarlar gazetemize meteor atmakla tehdir etti"
Koreogrefiyi dikkatle izlerseniz orada bir metaforu canlandırdıklarını görmemeniz olanaksız eğer fesat veya aktroll değilseniz. Benim anladığım kadarıyla Atatürk devrimlerinin inkılaplarının yani ideallerinin o temsili çocukların tuttuğu kumaş/kağıt lar aracılığıyla yeni nesle aktarılmasını ifade etmeye çalışmış koreografiyi hazırlayanlar. Bunu secde etmek olarak medyaya pazarlamak anca Atatürk düşmanı kitlelerin hazımsızlığıdır. Bir de ülkede tepe taklak olmuş ekonomik dengeleri unutturup ilgiyi başka yerlere, daha popüler olan ilgi çeken ve "modası geçmeyen" başlıklara yoğunlaştırmak içindir. Böyle oyunlara gelmeyiniz. Her habere atlamayınız, ana akım medya sizi aydınlatmaz, sizi uyutur ve oyalar.
Koreogrefiyi dikkatle izlerseniz orada bir metaforu canlandırdıklarını görmemeniz olanaksız eğer fesat veya aktroll değilseniz. Benim anladığım kadarıyla Atatürk devrimlerinin inkılaplarının yani ideallerinin o temsili çocukların tuttuğu kumaş/kağıt lar aracılığıyla yeni nesle aktarılmasını ifade etmeye çalışmış koreografiyi hazırlayanlar. Bunu secde etmek olarak medyaya pazarlamak anca Atatürk düşmanı kitlelerin hazımsızlığıdır. Bir de ülkede tepe taklak olmuş ekonomik dengeleri unutturup ilgiyi başka yerlere, daha popüler olan ilgi çeken ve "modası geçmeyen" başlıklara yoğunlaştırmak içindir. Böyle oyunlara gelmeyiniz. Her habere atlamayınız, ana akım medya sizi aydınlatmaz, sizi uyutur ve oyalar.
bugün çıkan görüntüleri "gerçekten öyle mi" kızgınlığıyla izledim.
sertab erener eurovisionda bir yaprak yaprak bir etek giymişti her köşesinden de bir dansçı tutup açılıp dans etmişlerdi.
aynısını ortasına Atatürk resmi koyup yapraklara da Atatürk ilkelerini yazmışlar. çocuklar yaprakları açıp yazılanlar görülsün diye eğiliyor. bunu başka bir şey sanmak çok bahtsızca olmuş.
Değişik bir secde şekli.

Gerçi islamcı ne bilsin tiyatro dan piyeslerden gösteriden ne anlasın amk.

Atatürk ilke ve inkılapları mustafa kemal in üzerinden şeritler şeklinde geliyor çocuklar da buna bağlıyız her biri birimizi simgeliyor bu ilke ve inkilapların takipçisiyiz mesajı veriyor. Bu...

Kayınvalidesinin elini öpünce tahrik olurum diye korkan sığır ne anlasın amk.
gelişmiş ülkeleri, medeniyetler seviyesini böyle böyle yakalamaya çalışıyorlar. egitimde gaziye secde şart.
Çocuklar bunun bir gösteri olduğunu. Kareografinin bir parçası olduğunu biliyor. Hayatları boyunca yapmayacaklar. Yüzyıllardır günde 5 defa taştan bir binaya dönüp yaşamdan sonrası için umut arayanlara ne demeli?
izlerken utanılan sevgiyle alakalı olmayan saçmalık dolusu hareket binevi değil direk putperestlik... sevgi dozu aşılmadıkça güzeldir.
Ay iyi ki Ataturk'ün biyolojik bir cocugu yok dedirtendir.
Acaba öncesinde (bkz: Mustafa kemal ezanı) okunmuş mudur?
Hoş gerçi “namaza meyli olmayanın ezanda kulağı olmaz” kabilinden bakarsak eminim öncesinde atatürk ekber denilmiştir.
Ebu cehilin soyu kuruyacak değil ya. (bkz: putperestlik)
ben atatürk'e ve o'nun değerlerine bağlıyım diyen hiç kimse bu yapılanı kabul edemez, kılıf uydurmaya kalkamaz. bir atatürkçü olarak açıkça söylüyorum gördüğüm şeyden çok rahatsız oldum.
alevilerin yaptığı söylenen şeylerden birisidir.
Ben Atatürkçü bir insanım ama bu kadar tapınma olayını hiçbirşeye yakıştırmıyorum. Ulu önder yaşasaydı böyle bir tabloyu kesinlikle istemezdi ve Atatürk fikirlerinden çok uzak bir görüntü. Ve akla atamın şu sözlerini getirir:
“Beni anlamak demek mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir.”
Mantıklı bir açıklaması yok. Atatürk önünde secde edilmesi gereken bir kişi değildir. Atatürk geçmişte bu milletin makus talihini değiştirmiş, bugünlere ise verdiği öğütler ve düşünce yapısı ile ışık tutan kişidir. Eğer görse idi başta kendisi bu görüntülere sinirlendirdi.
Daha çok şey yazardım ama gerek yok. isteyen hala ilahlaştırmaya devam etsin.

Son olarak, kemal kabul etsin.
ne güzel dediniz, inanca saygı düşünceye özgürlük.

gelgelelim varsa o özgürlük, aynı videonun normal namazlısı çıkınca uğur dündar ve fox ayağa kalkıp ortalığı velveleye vermeyecek.
Arkadaşlar lütfen, özgürlükçü demokrasi dediğimiz bu sistemde isteyen istediğini sever, isteyen istediğine tapar.

Lütfen, inanca saygı, düşünceye özgürlük.
isteyen istediğine tapar. zoruna giden varsa arabistan orada.
aynı kareografiyi Sertap Erener Eurovisiona çıktığında yapmıştı len.
sakal kılı öpenlerin herkesi kendi gibi sanmaları bir bedevi hastalığıdır.
bu dert de sizi iflah etmez öldürür.