bugün

Kuran kurslarında, Allah’ın evi dedikleri camilerde erkek çocuklarına tecavüz eden orospu evlatlarının iddiasıdır. Aynı orospu çocukları Atatürk’ün zsa zsa gabor isimli kadınla 17-18 yaşındayken ilişkiye girdiğini iddia ederler. Bu orospunun çıkardıkları böyle tutarsız, böyle haysiyetsizdir, tek amaçları, ibne hocaları Fetullah’tan öğrendikleri çamur at izi kalsın taktiğini kullanarak küllerinden bir ülke kuran insanı karalamaktır.
bir iddia dır. zaten artık herkesin arkasından iddia atılmaktadır.
ben inanmıyorum, ancak doğru olsa ne yazar. ölmüş gitmiştir kendisi.

iyisi ile kötüsü ile ülkemize yardımcı olmuştur. fakat artık gitmiştir. ölmüşün arkasından konuşmak ciddi manada kötüdür...
size yapıldığını düşünsenize ?

(bkz: sizi alakadar etmez)
emniyet genel müdürlüğü bunu beğendi.
Hayır bizene aq herkesin kendi fikri bu ülkede yıllarca Atatürk ateistmi değilmi onu bile tartıştık gerçekten çok saçma şeyler için tartışıyoruz.
bir zamanlar "ingiliz ajanıydı" iftirası attılar tutmadı şimdi "eşcinsel" diyorlar.

82 yıldır tek kelime etmeyen bir insana nedir bu nefret nedir bu kin.
ben eşcinselliği aşağı bir şey görmediğim ve heteroseksüellerle eşit gördüğüm için problem yok benim için. hem cinsel yönelimi ne olursa olsun türkiye halkı için yaptığı, cumhuriyeti, laikliği getirmesinden zerre değer eksilmez.

ama bu iddia da aşırı saçma geliyor.
Lan gerizakılar, niye evlendi o zaman! Bunu adam şuan yaşasa söyleyemezsiniz. Bir de bunu kime söylüyosunuz?! Eşcinsel falan değildi Atatürk! Gidin işinize!
bence değildir

epeyi dinci silmiş sonuçta.
ermeni, arap, kürt, fransız vb. gibi böceklerin iddasıdır.

eşcinsel değil sapına kadar erkektir. siktiği amlardan bir devlet daha kurulur.
Sözlük bu aralar çok orospu çocuğu yaptı.
Paşa eşcinsel diildi, sofya ateşesiyken bi bulgar prensesiyle maceralı bir aşk yaşadığı bilinir - o kadınla herhalde tavla oynamamıştır - evlenmek istedi, kızın ailesi bulgar milliyetçisiydi, ailesi karşı çıktığı için evlenmediler.

Yıllar sonra sofya tiyatro grubu ankara 'ya bir gösteri için gittiğinde, oyundan sonra sahne arkasına gitmiş, oyuncularla sohbet etmiş ve o esnada "ben sofya 'da kalbimi bıraktım " demiştir.

Paşa'nın daha birçok batılı kadınla ilişki yaşadığı bilinir. Paşa eşcinsel diildi. Orası kesindir.
yobazlarin, ingilizlerin, yunanlilarin sadece analarini degil, daha cok babalarini sktigi icin dogruluk payi vardir.
insanlarin deger verdigi kisilere hakaret ediyorsunuz,
ondan sonra arap in dokuz yasindaki cocuga tecavuz ettigini hatirlatinca tavadaki hamsi gibi zipliyorsunuz inanmasanda saygi duy diye....
iftira mı iddia mı artık, ilk kez burada duyduğuma göre değildir. bir şey doğru ise bilinir. unutmayın “herkes her şeyi bilir.”
Rıza nur'un hatıralarında yer alan iddiadır.