bugün

eksisozlükte bol olan yazarlardır.
yazar değildirler, yani isimleri öyledir. akılları sıra karizma yaptıklarını sanırlar. ve bir sıfat altında * çıkar peşinde koşan*ların nasıl yazar yapıldığı veya burada hala nasıl yazabildikleri merak konusudur.
farklı versiyonları için: (bkz: islamiyete laf atıp meşhur olmaya çalışan yazar)
seviyesiz,cahil yazarlardır.bunlar her tarafta bulunur.devrimcisindede ülkücüsündede liboşundada sosyal demokratında ve hatta kemalistinde bile...sebebi açıktır.meyve veren agaç taşlanır.Atatürk ise agaçtan meyveyi üretmekle kalmamış o agacı kesilmekten kurtarmıştır.bu bile öne çıkmak isteyen kişi için bi nedendir.
yazar kasalardır. *
eleştiri hakkını kullanan yazardır.

yalnız belitmem gerek ki, kimseyi buraya sınavlara tabi tutup almıyorlar. 10-15 tane format dahilinde entry yazarsan yazar oluyorsun. yani bu sözlük yazarlığı ünvanını fazla abartmayın. kız istemeye gittiğinizde; ''oğlumuz sözlük yazarı'' derse ananız babanız, kız babası öylece bakar, muhtemelen de ''ne bok lan o mınakoyyim'' der gecer.

sidi tekrar konuya dönelim. eleştiri hakkıdır demiştik. hakaret seviyesine varmadığı sürece de kullanılması gayet insanlık hakkıdır. hem de atatürk'ün de sık sık üzerinde durduğu çağdaşlık gereğidir. atatürk sanmıyorum ki bikaç klavye şovalyesinin küfürleriyle ezilsin yahut savunmasıyla karizmasını korusun. hasılı, komikleşme dostum. çok istiyorsan + oy, atatürk'ün yılmaz savunuculuğunu yapma. özel mesaj at ben seni artı manyağı yaparım.
reklamın iyisi kötüsü olmaz düşüncesinde olan yazardır , dikkati üzerine çekip nickaltı entrleri artar insanları sinir eder zevk alır falan öyle psikopat bir tarzı da olabilir .
güncel Önemli Başlıklar