bugün

kilic zoruyla musluman olan halkin torunlari vatanlarini islama borcu oldugunu sanmaktadir.
Bu senaryodaki ana kahraman, iste bu comar ve onun ceddidir.
Bide bunların atatürk e çapı yetmeyip ismet inönü üzerinden hakaret edip prim kasanları vardır ki akıllara zarar.
bu ülkede prim nasıl kasılır biliyor musunuz?

çıkarcı, parasına, para katmak, çoğunluğa dahil olmak, güce tapmak isteyen omurgasızlar, iktidara (akp'ye, chp'ye, mhp'ye ve hatta hdp'ye bile) yakın olma gayretine girer. bu uğurda da, iktidarın değerlerini değer edinir, iktidarın düşüncelirini sorgusuzca sahiplenip, kendilerini göstermek için abartılı bir şekilde savumaya çalışırlar.
aynı şekilde ve yine aynı kişiler, iktidarın sevmediği, ötekileştirdiği her ne varsa, hepsine karşı en derin nefretlerini kusarlar. kim en çok uçuk fikirlerle giderse düşmanının üzerine, iktidarın için en kıymetlisi odur. bir sürü değerli tarih prof. varken iktidara yaranmak için kalkarlar tarihten atatürk'e, osmanlının değerli padişahlarına ve onların değerlerine, saldırırlar. amaçları, iktidarın onca yalakaları arasından dikkat çekmektir. proflar da, iktidardan çekindiği için doğruları konuşamaz. a partisi, b partisi, c partisi hiç farketmez bugün atatürke sövenler, yarın chp iktidar olsa fanatik atatürkçü olur, kalkar muhamned'e küfrederler. bunlardan hariç bazı kesimler vardır ki çok fena, muhalefetken gerçekleştiremedikleri gizli ihtiraslarını, içindeki kinlerini, nefretlerini iktidar olunca, bir gram insanlıkları kalmayıncaya kadar, karşısındaki düşman bildiklerinin üzerinde uygularlar.

peki kim bu insanlar??

geçmişin üzerine konuşmak için ya çok okumak yada yaşamak gerekir. ben 16 yıldır iktidar olan bir hükümetin vatandaşı olarak yaşadım ve gördüklerim, okuduklarımdan daha bi etkiledi beni o nedenle yaşadıklarımı gördüklerimi anlatayım. (buradan sonra akp'liler çıksın)

gel gelelim yukarıdaki omurgasız insancıklara. peki kim bunlar?

45 tane çocuğa tecavüz eden ensar vakfı
somada 301 tane madenciyi öldüren maden sahibi,
aladağda 12 kız öğrenci ve öğretmenini canlı canlı yakan süleymancılar, milletle yetinmeyip gördüğü bütün ağaçların yeşilliklerin amına koyan mehmet cengiz,

1 yılda 532 şehit verdik. yanlış politikayı istese durdurabilecek ama yanlış olduğunu bile bile destek verip, fetö'nün, pkk'nın devlete sızmasıyla asker, polis ve sivil şehitlerimizin katili olan akp millet vekilleri'dir.