bugün

görsel
3 gün kaldı. Bekliyoruz.
görsel
Mustafa kemal Atatürk'ün anlaşılmadığın canlı kanlı, etten kemikten ispatı olan adam.

Atatürk bir fikir, ideal ve idealist bir düşünce biçimidir. Bunu yazınsal mirası olan sözlerinden anlıyoruz.

"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir."

Kafi gelmiyor işte paşam, kafi bulmuyorlar.

Aşırı Yüceltmenin pis ve kötüye gidişat veren tarafı vardır.
görsel
Kendisine Atatürk’e benziyor diye hürmet gösteren herkes net gerizekalıdır.

Atatürk’e düşmanlık etmektedir.

Bu ahmaklığı durdurun...!
aday gösterilse oy verecek aptal topluluğu bulunan bir fırsatçı adam.
Atatürk bu kadar ekmeğini yemedi Atatürk olmanın.
adamsa bu 10 kasımda ölür..
Yeryüzünde kimse kimsenin bu kadar ekmeğini yememiştir aq.
o değil de sarışın gür kaşlı abinin yanındaki, devlet bahçeli'ye çok benzemiyor mu?

(bkz: bakın çok enteresan)
Bu adama neden yaptırım yok? Dokunulmazlığı nedir? Saç sakal traşı ile iyice Rolüne girdiği adamın ağırlığını taşıyamayan zerzevat. Madem atatürkçülük oynamak istiyorsun bunun sorumluluğunu da üstleneceksin. Ya sadece görüntü olarak var olacak susacaksın ya da konuşuyorsan iki kelimeyi bir araya getirebilecek klasta biri olacaksın.
Bir haberde "cinsel taciz" suçu ile içeri alındığını okumuştum lan.

Insanların zaaflarıni sömüren dincilerden ne eksiği var bu herifin?

Hırsızın hiç suçu yok mu? Şu adama "atam" diyenler gerçek atalarına ihanet eden beyinsizlerdir.

Yapacaksan sessizce modellik yapar paranı cukkalarsın. Konuşmaya başladıkça ceza kesilsin bu müsrife.
görsel
Yanında bir de ismet eklersek chplilerin ocağını kurutur bunlar. Atla geziyor herif, şaka gibi.
görsel
Ah ah.
atatürk'e benzerliğini karı kız götürmede kullanan adam.
güncel Önemli Başlıklar