bugün

(bkz: atatürk ü zorla dindar yapmak istemek)
altının çamura batırılması gibidir, bir zike yaramaz.
atatürk'ün söylediği iddia edilen ama aslında ona ait olmayan sözlerin her biri iftiradır.
dindar kişi olduğudur.
Mail adresime 'Atatürk'ün gerçek yüzü' diye bir belge geldi. Belge 54 sayfa Word formatında. Bu gece okudum ve hayretler içinde kaldım. Yok Atatürk, sarhoş, dinsiz, Hind Müslümanları'nın yardımlarını zimmetine geçirdi falan gibi bir sürü komiklik. Tarih vererek, dipnot vererek yapmışlar bide bu işi. Adamı rahat uyutmayacaklar. Gece gece keyfim kaçtı valla.
benim bizzat kendi sesinden dinlediğim bir konuşmasında(chp parti meclisi kürsüsünde);"gökten indiği zannedilen dinler" ifadesini kullanıyordu.ne yalan söyleyeyim,"zannedilen" kısmına fena halde takılmış durumdayım.başkasından duysam ya da bir yerde okusam şüpheyle yaklaşır hatta inanmazdım.ama kulaklarıma inanmak zorundayım ne yazık ki.
evet, şu an için ''atılan iftiralar'' gibi dursa da aslında gerçekler. peki biz neden mi bilmiyoruz bunları? çünkü şu an hala kemalist sistem devam etmekte.
işsiz güçsüz amele tayfasının kastığı iftiralardır.
gerçekleri iftira sanan kemoşların yediremedikleri herşeydir.
çoktur, orospu çocuğu sayısıyla paralellik gösterir.
askerde iken bir urfalı insanımsı arkadaşımın onun hakkında, her gittiği yere genelevi açmış olduğunu iddaa etmesiydi.
Evrim teorisini hazmedemeyen gerici yobazcıkların yaptığı numaraları gördükten sonra onlara çok çok yakıştırdığım iftiralar silsilesidir. işin garip yanı doğruları anlatmanın onlar üzerinde bir etkisi yok, gözardı etmek en mantıklısı. Siz bir insanı inandığı şeyden doğruları anlatarak vazgeçiremezsiniz, zira sizin için doğru olanlar onlar için siz daha söylemeden yanlıştır.
atamın yaptığı yeniliklerin bazılarına girmesi sonucu çıkarılan iftiralardır. muhattap olmamak lazım.
işsiz güçsüz cahil ve bir o kadar da zavallı insanların yaptıkları eylemdir. zavallı olmaları büyük bir çoğunluğun okumuyor olması, okuyanların tek taraflı safsatalar okuyor olması, kulaktan dolma bilgilerle kültürlü geçinip tarihten bihaber olmaları ve en önemlisiyse gözlerinin önüne çektikleri nefret perdesini kaldırıp olaya objektif bakamayacak olmalarından ileri gelmektedir. bu vatanın evladıysan ve hala bu vatanda dinini özgürce yaşayabiliyorsan sevmeyebilirsin eyvallah fakat 4s kuralı kapsamında saygı duymak zorundasın arkadaş. hem de sadece bu sebepten değil, onu lider benimseyip ona gönül vererek bu topraklar uğruna savaşan tüm atalarımız, şehitlerimiz gazilerimiz için saygı duymalısın. aksi taktirde en büyük saygısızlığı onlara yapmış olursun sevgili şakirt.
ben şimdi oturur uzun uzun yazarım ama siz yine anlamazsınız.
http://www.youtube.com/watch?v=Bq5Bu5iYJ9A

birçoğu videoda olduğu gibi çürütülmüştür, çürütülmektedir.

şeref yoksunu adamların attığı itiraflardır.
atatürk bu kadar çok karalanmak isteniyorsa vardır bir hikneti evet.
Ne demiş can yücel? Ne diyeyim. çocuğuna. Atatürkün tek suçu, eşeği ahırdan çıkarmaktı. Eşek şaşırdı, kişnemeye başladı.
başörtülü 5 vakit namaz niyaz kılan annesine atılan aşağılık iftiralardır... haşa ve haşa annesinin selanik genelevinde çalıştığı ve atatürkü buradan müşterilerin birinden doğurduğunu felan iddaa etmişlerdi esas orospu çocukları ! o döneme ait olduğunu iddaa ettikleri bir belge sundular ve belgenin günümüzde yazıldığı ortaya çıkmıştı... ne diyim yetmez ama allah belanızı versin !
cahil insan işidir.
ardı arkası kesilmeyen adı üstünde iftiralardır.

şuanki iftiralar aslında fetullahın kullandığı iftiralarıdır.

sözlükte bu iftiracılardan daha çok vardır.
bir insanın ölüsünden bile korkan tiplerdir.
Şerefsizlik bunların göbek ismi olduğu için.