bugün

bizim bakana jest olsun diye saygısından dolayı atatürk desenli kravat takan japon'dur.

bizimkilerin hiç umrunda değildir..

yazık be..

görsel
bizimkilere jest olsun diye takmış olması bizimkileri hiç tanımamış olmasındandır.jest yerine çam devirmiştir bu hareketiyle.
çam devirmemiştir, aksine siz de böyle olabilir misiniz? şeklinde mesaj vermek istemiştir belki.
Türkiyede unutulmakta olan bir önderi hatırlatmaya çalışmıştır.
hepimizden daha türktür.
türklük bir ırktan olmakla dğeil kendini türk hissetmekle olur.

70 milyona çok fena ayar vermiş bizim abi aslında.
en sevdiğim japondur. umarım bazılarına hediye de eder.
ben şimdiye kadar chp'li hiç kimsede de atatürk desenli kravat görmedim. eeee şimdi ne oldu sizin atatürkçülüğünüze? bırakın bu yok ayar vermiş yok siz de böyle olun demişmiş. önemli olan atatürkü seviyosan millete reklam etmek değil atatürk gibi düşünüp onun gibi hareket edebilmek. ama şimdiki 'kemalistler' bunlardan çoooook uzak.
bu adamı çok sevdim.

yarın hirohito desenli takımımı giyip taksim' de turluyayım. jest karşılıksız kalmasın.

umarım pezeveynklere yakananmam taksimde.
nezakettir.

nezaket ödüllendirilmelidir.
bizim gibi Atatürk'e saygı duyan insandır.
atatürk'ün günümüzde bile yabancı devlet adamlarını nasıl etkisi altına aldığının göstergesidir. ne kadar büyük bir insan olduğunu japonlar bile anladı biz anlayamadık.
siyasi anlamda çok zekice yapılan bir jest fakat; türklerle siyasetin nasıl yapılacağını bilememiş. yazık olmuş o kadar düşünüp emek harcamasına masumun.
" dünya Atatürk'e hayran ülkemiz'dekiler düşman " sözünü hatırlatan japondur...
türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşayıp atatürk düşmanlığı yapan kişilerin ibret alması gereken japondur.
atatürkün tanınmışlığını ıspatlayan gerçektir.
güncel Önemli Başlıklar