bugün

gördüğünüz gibi hiç bir chp li bu soruya cevap veremiyor .

yani gurur duyulmayacak bir partiye ise inadına oy verdikleri ve bu sebeble de rezil kepaze oldukları ayan beyan ortada değil mi .

chp nin kendisine faydası olmadığını ince ile kemalin koltuk sevdası savaşı ne kadar güzel gösteriyor değil mi .

ibretlik .
kendi sorunlarını bile çözemeyen bir parti olan chp ile tabiki gurur duyardı .

bana da öyle geliyor ne yazık ki .
He he.
Chp'ye saydıracam diye paşanın adını ağzınıza almayın amk. Yarın fırsatını buldunuzmu yine sövmeye başlayacaksınız.
anasını skerdi. partiyi, sistemi, cumhuriyetçiliği ne hale getirdiniz diye. Ben bu ülkeden hainleri atayım siz onlarla iş birliği yapın der mına koyardı.
atatürk sorar dı ne bok yediniz de bu aziz milletin sevgisini saygısını güvenini kaybettiniz diye .

biz de tek tek tek tek tek sayardık chp ve chp lilerin yediği bokları .

şahit olduk çok şükür .
DuYmaz. Benim haritadan sildiğim bir toprak parcasinin etnik döküntüsü burda ne ariyor der.
Kesinlikle Hayır şeklinde cevaplanabilecek sorunsaldır. Cumhuriyet Halk partisi artık eşcinsel, kürt ve alevi esirgeme kurumu olmuştur.
CHP sağ görüşlü partiyken bu sola kaymasını görse. Önce inönüyu mezardan çıkarır. Sonra kilicdarogluna girişir.
şu an dirilip meclise girse alayının 7 sülalesine iyi şeyler yapmazdı.
Chp özelinden çıkarıp soruyu düzeltelim “ atatürk türkiyeyle gurur duyarmıydı”
1 fabrikaları satılmış herşeyini ithal eden bir türkiye atatürk gözlerini kapadığında bu ülke uçak üretiyordu.
2 komşu ülkedeki iç savaşta taraf olan isyancılara silah para ve lojistik destek sağlayan, bu işi de beceremeyip 4 milyon insanla ekonomisi, psikolojisi ve demografisi bozulmuş bir türkiye. Atatürk gözlerini kapadığında batıda balkan paktı doğuda ise sadabat paktı kurulmuş sınırlar güvence altına alınmıştı.
3 neredeyse her seçim halkın yarısı diğer yarısına terörist denerek kışkırtılıyor seçim sonrası biz 80 milyonun hükümetiyiz deniliyor.
4 tekkeler zaviyeler tarikatler cemaatler gibi şer odakları bugün vakıf dernek adıyla olabildiğince devlet desteğini arkalarına alarak din istismarı, çocuk tecavüzü, casusluk, fuhuş vs. Gibi suçlar işlemekte çocuk tecavüzünde güzel ülkemizi birinci sıralara taşımaktalar.
Muharrem ince aday olana kadar gurur duymuyordu evet.