bugün

esra erol'la izdivaç programına katılan aşırı kemalist kişi cümlesi.

allah akıl fikir versin bu tiplere yav vallahi.

--spoiler--
Benim eş olarak düşündüğüm kadın, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı olmalı. Çünkü Atatürk benim için çok önemlidir. Hatta Allah’tan sonra Atatürk gelir benim için. Peygamberden bile öndedir.
--spoiler--

http://www.habervaktim.co...272/fox-tvde-skandal.html
Asla bi skandal değildir. Insanlarin inançlari gote giren bisey değildir arkadaşlar, lutfen zorlamayin kendinizi.

Haber olmayan haber niteliğinde vakit sıçıntısı, üstüne bir de link yazarliği eklenmiş. Yemeden sicmak istediğim bir yemek gibi adeta.

Not: pastafaryanim, benim için de makarna her seyden ote.
müslüman olmayan, müslüman olmak zorunda olmayan insan beyanatıdır. gayet doğaldır.
ataputçu bir şahıstır. fazla iplenmemesi gereklidir.

(bkz: ataputçuluk)
esra erolda bi bayana talip olan beyin saçma söylemidir.
esra erol cevabını çok güzel bir şekilde vermiştir.
skandalla uzaktan yakından alakası yoktur. nasıl ki insanlar mısır'da direnen, yaralanan, hayatını kaybeden r4bia'ları kendi ülkesinde ölen, öldürülen gençlerden daha fazla önemsiyorsa, onları kahraman kendi çocuklarını terörist ilan edebiliyorsa arzu eden kişi de büyük atatürk'ü peygamberden önde görebilir. dikkat ederseniz daha büyük ya da daha yüce görüyorum demiyor adam zaten, daha önde görüyorum diyor. arada çok fark var, anlayana..

editto: altını çiziyorum, başbakanı peygambere bir tutmakla, mevcut şartlarda yani 2013 yılında atatürk'ü peygamberden önde görmek bir değildir.
şapka çıkartılacak söylem. atatürk'ü tanrı'ya, geri kalan her şeyi ona borçluyuz çünkü.
Ağzına sağlık söylemi. Ülkede şunu söyleyebilenlerin sayısı artsa, bu ülke ele güne, ona buna muhtaç olmaz, hele, şu dünyada bir bok becerememiş, petrol olmasa yeryüzünden silinecek arapların kulu kölesi hiç olmaz.
Öyle inanmıştır. teecihini o yönde kullanmıştır. inancına saygı duymak gerekir.
Kemalizm dininin mürididir ayrıca.
Tayyip e dokunmak ibadettir diyen adami elestirmemizin sebebi, o mahlukatin tayyibcigimizi dini bir unsur olarak ortaya koymasidir. Ancak ataturku peygamberden cok sevmek ya da saymak durumunda ne bi dini unsur ne de sizin gotunuze girecek bir sey vardir. Farklarini anlayin su durumun.
kişisel tercihtir, "sana ne yarraam!" denir. bunu pek müslüman akp'lilerin "başbakana dokunmak bile bence ibadettir" ya da "tayyip'i üzmek allah'ı üzmektir"le falan aynı kefeye koymak bok yemektir.
(bkz: tayyip i üzmek allah ı üzmektir)
çakma atatürkçülüktür net .
"Çocuk bir tarladan sen gençliğinden ne verirsin onu alır"der Hz Ali (R. A)
Şimdi ilkokullardan başlayıp Kemalizm ve M. Kemal ekip buna karşı iman tohumunu kalbine vermesen bu düşüncelere şaşmamak lazım.

Millet anlamıyor daha doğrusu kalplerde kemalizm , laiklik tohumu ile dolu.
Hem Müslümanım Diyen Hem Mustafa Kemal i seviyorum ona teşekkür diyen biraz kendisini sorguya çeksin.

Ben artık mustafa kemal hakkında konuşmaktan haya ediyorum ge. en hafta sonu dolmabahçeye gittim aklıma ne hatıratlar geldi kusacaktım neredeyse.
Mustafa Kemal Gerçeği Belgesi , Laik düzenin öğrettiği Mustafa Kemal farklı bir şahıs.
http://www.youtube.com/watch?v=WmNTwi4w2hk
adam türk bir ateistse cok normal bir söylemdir, ne yapsin yani?
(bkz: başbakana dokunmak bile bence ibadettir)* *
bazı sazanlara kapak olmuş olaydır.
Bazı göt kıllarına dert olmuştur. Size ne ya? Adam ne düşünüyorsa.
--spoiler--
bazı göt kıllarına dert olmuştur. size ne ya? adam ne düşünüyorsa.
--spoiler--

böyle düşünmek çok yanlıştır. çünkü ''ben ataturku allah ile peygamberin arasına koyarım'' demek insanı dinden çıkarır. allah birdir, muhammed allah'ın elçisidir. sen kelime-i şehadet'in arasına ataturku de katmış oluyorsun ve bu da şirktir, dinden çıkmıştır bu şahıs. belli ki kara cahil kemalizm dinine mensup bir şahıstır.
aferin.
bu kafatasçı değil mi zaten yobazların ekmeğine yağ süren. ne oluyorsa yine suçsuz, adalet isteyen, insan ayırmayanlara oluyor. mustafa kemal'e bir şey diyemiyorum. öyle salak bir pr yaptıki ardından gelenler, islamda peygamber var bizde de bu olmalı mantığıyla atatürk'ü kurban ettiler. türkiyenin derdi 100 yıldır bu ve bu arkadaşı bu hale getirenler.
Saygi duyulmasi gereken soylemdir. Ulan yavsaklar siz saygi bekliyorsunuz ya o adamin ne sucu var, saygi gostermeniz gerek.
iplenmeyecek insan söylemidir. boşveriyoruz.
türkiye'de ve sözlükte insanların ne kadar cahil ve gereksiz kişiler olduklarını gösteren demeç. herşey islam endeksli olunca, işte böyle saçma salak öyle şey mi olur ya gibi sözler edilir durur her zaman.
güncel Önemli Başlıklar