bugün

(bkz: kullanıcı adında imla hatası olan uuser)
edit:
dolusu varmış. *
(#15519042) sümüğü bile olamayacak yazar. neden atatürk'ü münafık gösteriyorsun ki? sonuçta oda bir müslümandı. ve bugün yaşasaydı eminim ki bu entry'ni oda tasvip etmezdi.
cehaletinin sebebinin yaşının küçük olması olduğunu düşünüyorum.
bı kısmı ebeveynleri için yazıyorum: aileler lütfen dikkat, küçük çocuklarınızı internetin zararlarından koruyunuz.
50 ye 48 cm. ölçülerinde, beyaz renk tisör kumaştan yapılmış, üzerine ''KA'' harfleri işlenmiş mendildir. sabiha gökçen tarafından anıtkabir müzesine bağışlanmıştır.
cinselliğe bodoslama giren, sığ yorumlar yapan muhtemelen ergen yazardır. şimdi baktım profiline karması -17 ymiş zaten. kendisinden çok şey beklemişim.
(#15538961) atamızın teharet bezi bile olamayacak bir yazar.

boş gelmiş. niye gelmiş?

9.nesil örgütüne alınmaması dileği ile...
Sozlukteki yeni bir ergen... Madem kendini rezil edeceksin, niye ataturk'lu bir nick alirsinki...

Distan bakildiginda nefret etrafini nefret burumus ama eminim ki icinde ulasabilecegimiz sevecen bir kalbi olan bir ergen *. Butun sozluk olarak kendisini sevgiyle kucaklamaliyiz *...
Tarafımıza göndermiş olduğu dokuzlar örgütüne katılma formundan sonra entryleri incelenmiş ve yazarın yazma yaşının 5 olduğu saptanmıştır. Bu sebeple dokuzlar örgütüne kaydı maalesef yapılmamaktadır.
ayak fetişisti yazar.
sözlük içinde ki sapık yazar kontenjanından yazmaktadır kendileri. bu yolda devam ederse efsane olabilir ama daha yolun çok başında.
"şikeci ve adi bi takımdır. en ağır cezalar verilmeli ve bir daha gün yüzü görmemeliler."

şu entrysine bakarak kendisi ve sözlük hakkında 3 tane çıkarımım var.

1. si ergen.

2. si kendini forumda sanıyor.

3. sü pazardan rastgele yazar alınsa bundan daha kaliteliler gelir.
sözlüğün, sözlüğü kendini tatmin etmek için kullanan ergenler statüsünden yazarlığa kabul edilmiştir.
biri bu yazarı durdursun yoksa sözlüğü si..cek.
yeni bir troll doğuyor yazarıdır.
zeynep çamcı hayranı olan sözlük yazarıdır. hoşgelmiştir.

kendisini bu tespitinden dolayı kutluyorum.

(bkz: adam haklı beyler)
yakışıklı bir donjuan. siber bir önder. asi bir romantik
atatürk'ün alın terine muhtaç birisi olarak görünen ama düşüncesi bakımından hitlerin in tuvalet kağıdından farkı olmayan yazar.
kendisini ekşi sözlükten beri takip ederim. gerçek hayatta doktordur. genç bir doktor olmasına rağmen, beyin ameliyatlarındaki başarısı, dilden dile dolaşmaktadır. hatta bir hastasına beynini bağışladığı söylenir.
atatürkün sümüklü mendili bile olamayan. atatürkçüyüm adı altında başlık sıçıp destek görmeye çalışan lağım faresi.ağzındaki sıçmıklarıyla atatürkün adını ağzına almasa iyi olur kanımca.
mendiltürk olarak da bilinir. Tüm mendillerin lordudur ve ona bulaşan sümük dahi pir u pak olan sümüktürktür.
kreşten mezun olup okuma fırsatı bulamayan ataturkun mendili, okuduğu ilk ve son kitap olan kırmızı başlıklı kızda ki kurtu hiç sevmez korkar, ama kurt'u kürt diye okur işte. kırmızı başlıklı kızın babaannesini yemesi üzerine, atatürkün mendili, o günden bu güne bir kin besler gider. sonunda cehaletten ve ön yargıden bitkisel hayata girip yaşamını o şekilde devam ettirir.

işte bu bilgileri buradan elde ettim. (#19307911)
yakışıklı bir don juan, romantik bir centilmen, sportmen bir burak yılmaz'dır kendileri..
tipte don, yalanda arko men, sporda bilica'dan öte biri değildir kendileri. ama bence hala aldırılabilir bu çocuk.
Irkçı cahil yazarmış kendileri.