bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Merak edilesi sebeplerdir. Nefret eden kişinin Facebook'tan tarih öğrenmesi % 100 dür. Hayatımda bir insandan Nefret etmek için uydurulmuş bu kadar çok yalan görmedim. Yazık yazık o adam olmasa üniversite göremeyecektiniz 740 tane öğrenci gönderdi yurtdışına 130 tanesi şehit oldu gittiği yerlerde dönenler bugünün eski üniversitelerini kurdular. Kaldı ki hristiyan prangası takmış Osmanlı okullarını kapatıp modern okullar kurdu ve bu okullarda tabiri caiz ise eşitliği yarattı. Şimdi diyecekler ki ne eşitliği, eşitlik derken aynı haklara sahip olmaktan bahsediyorum kas kafalı her okulun kalitesi farklıdır sınavlar bu yüzden var. Neyse bunlara ne anlatsan boştur. Bunlar at gözlüğü takmışlar boş bir hayal peşinde uçuşan bok böcekleridirler.

  Latin alfabesi konusuna gelelim, Arapçayı da Latinceyi de insanlar çıkarmadı mı arkadaşım ? Artık bırakın şu insanların dilini dinini, bu alfabeyi insan yaptı insan bizde daha kolay iletişim olsun ve Osmanlı gibi batıdan ve bilimden kopuk yaşamayalım. Evet batı ilerde bu bir gerçek ve dünya batıya bağlı istediğiniz kadar götünüzü yırtın adamlar yapıyor siz konuşuyorsunuz. Ben takdir ediyorum şayet. Avrupa bizi kıskanıyor dediği gün cumhurbaşkanın Almanya uçan araba prototypesini gösterdi göt lalesi sen git yol yab.

  3.000 müslüman asılmadı mı yeaaa kıyafet kanunu yüzünden. Ulan göt evladı kaynağın nerede ? 30 kişi asılmış aç bak, müslüman oldukları için değil gavat vatana hainlikten modern kıyafet giyip sağda solda propaganda yapıyordu devlet aleyhine. Sen neden fetö piçini asmak istiyorsan Buda aynı sebepten.

  Yiaaa 70.000 insanı öldürmedi mi yiaa. Sen çıkacaksın diyeceksin ki ben de facto bir ülke kuracam zart zurt bizde eyvallah diyip çiçek mi gönderecektik ? Ver lan o zaman Doğuyu da Kürtlere orospu çocuğu ona neden hayır diyorsun o zaman. Bunun etnikle dinle vs hiçbir alakası yok ya Atatürk öylr bir adam mıydı bir düşünün, siz bile inanmazsınız.
  14 -5 ... morfingstar34
 2. 2.
  varsa yallah sınır dışına.
  13 -3 ... emreuzlar
 3. 3.
  ermeni olmak
  kripto ermeni olmak
  yunan olmak
  kripto yunan olmak
  ingiliz olmak
  kripto ingiliz olmak
  fransız olmak
  kripto fransız olmak
  italyan olmak
  kripto italyan olmak
  şer***tçı olmak
  kripto ışidli olmak
  akapeli olmak
  yobaz bir şehirden ilkokul mezunu olmak
  okuma yazma bilmiyor olmak
  tarikatçı olmak
  şeyhine karısını siktiren yobaz bir ilkokul mezunu akapeli bir tarikatçı olmak
  pekakalı olmak
  kürt milliyetçisi olmak...
  22 -6 ... comarlarin korkulu ruyasi
 4. 4.
  Bir Türk'ün öyle bir sebebi yoktur,ha türk değilsin ya da kanın bozuk o ayrı.
  24 -2 ... gokkurt
 5. 5.
  ingiliz ajanlarını ''üstad'' bellemek.
  17 -3 ... ataturkcu 20
 6. 6.
  Atatürkden nefret etmek zorundamı herkes. Başlığa bak be tam osmanlı torunlarının işi bu.
  3 -4 ... mistik maymun
 7. 7.
  ülkemizin kurucusundan niye nefret edelim. sözlük bayağı bozdu artık.
  6 -2 ... nesheadchea
 8. 8.
  Yazdıklarınız Atatürk'ten nefret eden başta iktidar ve dalkavuklarını aklamıyor. Bilin istedim bu bir gerçektir.
  2 ... morfingstar34
 9. 9.
  Türk olmamak ve aynı zamanda türklerden nefret etmek, türkiye'den nefret etmek, etik değerlerden ve adeletten nefret etmek ve kadın erkek eşitliğinden nefret etmek... Şeklinde sıralanabilecek sebeplerdir.
  1 -1 ... kardabi
 10. 10.
  Yoktur. Beğenmeyene sınır kapısı çok ve açık. Yallah.
  6 -1 ... golgebeyi