1. 1.
  O polise devlet olmasa bile millet sahip çıkacak.

  Canını sıkmasın.
  12 -6 ... saint andre
 2. 2.
  Bu canım toplumum ne zaman anlayacak polisin yargılama, suçlu belirleme gibi bir yetkisi olmadığını? Polisin işi suçluyu bulmak. Hakim ceza ne ise verir. Umarım yağsız kazığa oturtulur atama saygısızlık yapan yavşak ama bunun kararını verecek kişi başka mesleği olmamasının tek sebebi kpss puanının düşük olması olan polis değildir. bu ülkede hakim var , savcı var.
  5 -3 ... bombok
 3. 3.
  Bu memlekette atatürke peygambere küfreden kanunda gereken düzenlemeler de yapılmak suretiyle hapis öncesi güzelce bir sopalanmalıdır kanunda da buna cevaz olmalıdır.
  1 ... vigilante8
 4. 4.
  aylık 7500 tl maaş + sigorta ile firmamızda derhal işbaşı yapabilir.

  polisimizin ismini bilenler varsa mümkünse sosyal medya hesabını bana atsınlar. ben ciddiyim.
  4 -4 ... kurtcebe noyan
 5. 5.
  askerimiz jandarmamız üniformasıyla sağa sola video çekip atar polisimiz yakaladığı suçlunun cezasını kendi verir ne güzel bazıları da çıkıp bunları savunuyor ama unutuyorlar bizim kanunlarımız kurallarımız var herkes görevi ne icap ederse onu yapacak bunun dışana çıkamaz.
  2 ... osmannaga
 6. 6.
  Ulan ne kanınıza dokunmuş o velede atılan tekme. Ana avrat küfür yemiş gibi. Hayır bir şey de diyemediniz ya arada süleyman soylu olunca. Küçücük bir fırsat bulsanız hemen şeytan yüzünüz ortaya çıkıyor.

  Şimdi kınalarınızı yakabilirsiniz.
  5 -3 ... cold man
 7. 7.
  kanunen suç işlemiş polistir.

  yaptığı şeyin sizin gözünüzde doğru ya da yanlış olması onu suç olmaktan çıkarmaz.

  polisin görevi asayişi sağlamaktır, ceza kesmek değil.

  -ha bence güzel yapmıştır.

  bunu sosyal medyada yayınlayacak, yayınladığı görüntülerde de kendini gizlemeyecek kadar rahatsa aylık 3-5 bin tl aldığı işten atılmak da ona koymayacaktır.

  sonuçta vatansever bir kardeşimiz, bu işi prim kasmak için değil vatan sevgisi için yapmıştır.
  4 -4 ... lucius vorenuss
 8. 8.
  Lan o amina kodumun barzosu sirf tipten tekmeyi hak etmis atatürk'e hakaretten ceza almasi lazim polis tipi görünce tam ayagima oturur diye gelisine vurmus.

  Bakin bu tip barzolar kayiptir genetik veya baska bir sorundan egitilemezler insanlara zararli olacaklar kahin olmaya gerek yok ez gitsin.
  8 -3 ... karton toplayan cocuk
 9. 9.
  Yeniakit gazetesine konu olmuş polistir. işin komik tarafı yanlış bilmiyosam hükümet destekçisi bunlar. Sessiz sedasız yargılandı falan demişler çocuk için ama içişleri bakanı twitterdan duyurdu. Komik.
  https://m.yeniakit.com.tr...NtFBwSz8LGqgFQ9MP5LwIeb5Y
  2 ... lazymegan
 10. 10.
  Görevden alınması gereken hadsiz kabadayının tekidir. Eşkıyalığa özenmiştir.

  Sana sesleniyorum aklı başında olan atatürkçü gördün değil mi senle yanyana olanların çoğunun aslında nasıl cahil ve yobaz olduğunu! Gördüysen sıkıntı yok. Bu bireyler bir insanın annesine orospu çocuğu denilmesini bile kabul edecek kadar düştüler. Cinsiyetçi oldular. Yazıklar olsun size. Yazıklar olsun. içinizdeki nefrette o polisle beraber boğulursunuz umarım. Tutarlılık kazanacak.
  3 -2 ... prensest