1. 1.
    etnik döküntüler ile türk evlatlarının haklarını eşit tutan lider yerine, türk evladının tüm cihandan üstün olduğunu savunan ve bu uğurda mücadele edecek olan liderin başa gelmesi durumudur. geleceğin pkk militanlarını hitler çoktan toplama kamplarında yaktırmış olacağı için türkiyenin terör gibi bir derdi olmayacaktı.
    6 -6 ... dendrobatidae
  2. 2.
    Hepimizin soyadı ov-ova ile biterdi.
    5 -3 ... muhendis tarihci
  3. 3.
    Halkımızı undermench ilan edip toptan katlederdi, gerçi diğeri de dersim’de halkımızı katletti ama.
    4 -14 ... 25 eylul 2017
  4. 3.
    ne bu yükselen hitler hayranlığı ben anlamıyorum, dünyanın en disiplinli milletinin başındaydı de ne oldu ? en büyük alman kentleri harabeye döndü.
    gobbels ölmeden alman halkı nasyonal sosyalizmin yüce ideolojisini kaldıramayacak kadar aptal dedi mi demedi mi?
    ırkçılığın sonu belli ille de hitler diyorsanız
    atatürk yerine hitler türklerin başında olsaydı
    -3 ... gavur imam
  5. 4.
    Olamazdı sonuçta saf türk diye birşey yoktur osmanlı çok uluslu olduğundan dolayı illa kürdü arabı sırpı yunanı olcaktı birşey değişmez. Yok efendim araba yapardı falan diorsanız o devirde zaten ne sanayileşme vardı nede bir güç silahımız elimizden alınmıştı izin vermezlerdi öyle tankıydı arabasıydı füzesiydi falan.
    -1 ... 2023 bor karteli
  6. 5.
    olamazdı sonuçta saf türk diye birşey yoktur osmanlı çok uluslu olduğundan dolayı illa kürdü arabı sırpı yunanı olcaktı birşey değişmez. yok efendim araba yapardı falan diorsanız o devirde zaten ne sanayileşme vardı nede bir güç silahımız elimizden alınmıştı izin vermezlerdi öyle tankıydı arabasıydı füzesiydi falan.

atatürk yapılabileceğin en iyisini yaptı.
    ... 2023 bor karteli
  7. 6.
    burada hitleri öven tipler şuan olmazdı. zira çoğunuz arap veya arap kırmasısınız. götünüzden sabun yapardı büyük ihtimal hitler.
    4 -4 ... napakyanii
  8. 7.
    bir cacık yapamazdı.
    -2 ... bize de mi caylak
  9. 6.
    içindeki türk düşmanlığı yüzünden kendi ülkesine atom bombası atmaya çalışırdı.

Hitler ve türk kelimeleri asla yan yana gelmeyecek iki şey. hitler türklerdende en az çingeneler kadar nefret ettiğini kaç kere söylemiş.

Ruslardan sonra bize saldıracaktı.
    1 -2 ... gedikpasa
  10. 7.
    Öncelikle atatürk etnik döküntülerle türkleri bir tutmuyordu, onlar hakkında hitler kadar katı değildi sadece.
    Hitler değil ama hitler zihniyetinde biri olsaydı pkk diye bir terör örgütü olmazdı çünkü daha ilk kürt isyanında alayını gaz odalarına tıkardı.

http://www.gazetevatan.co...tim-ismet--214955-gundem/
    -1 ... dalya rock yazar