1. 1.
  Kendileriyle çelişirler. yahudiyse ateist olmaz, ateistse mason olmaz diye gider.
  2 -2 ... cukunu avuclayan barbaros ii
 2. 2.
  Ateist oldugu doğrudur. Evrim hakkındaki yazısına ulaşıp okuyabilirsiniz. isteyene link verebilirim.
  -2 ... picleme
 3. 3.
  Evrim gerçeğini kabullenmek sizi ateist yapmaz. Ateizm= inanç/inançsızlık, Evrim= doğa kanunu.
  2 -2 ... cukunu avuclayan barbaros ii
 4. 4.
  Basitçe anlatırsak mustafa kemal çocuk yaştan itibaren askeri okullarda okumuş. Onlarca savaş görmüş. Yanı gerçek dünyada yaşayan ve saniyeler gibi süreler icinde hayati önemi olan kararlar almak zorunda. Tüm karakteri ve düşünce yapısı buna uygun olarak şekillenmiş.

  Tüm dinler inanç üstüne kurulur. Sorgulamak veya eleştirmek din dışına çıkmanıza neden olur derler ve hoş karşılanmaz. Mustafa Kemal aslında tez - antitez - sentez üçlemesi ile bağdaşmayan bir hayatı yani sorgulamamayı kabul etmiyor.

  Dine karşı değil. Bunu anlamayanlar ona islam karşıtı olarak baktılar. Tüm bu yahudi-ateist-mason ... vs buradan çıkan laflar.
  2 ... sassanach
 5. 5.
  Gerizekalılardır. Zira bir ateist asla mason olamaz.
  ... has kemalist
 6. 6.
  türkiye cumhuriyetinin kurucusu için ''1 allah kuruş haram lokma'' yedi denemediği ve denemeyeceği için, kendisine isnat edilen teolojik görüşlerdir.

  atatürk'ün değeri halkımızca her geçen gün daha iyi anlaşılmaktadır. ülkeyi çok zor koşullarda bu kadar iyi idare edip, üzerine bir de kul hakkı yemeyen büyük lider için düşmanlarının bu isnatları ters tepebilir.
  halkımız ''lann madem yahudiler, ateistler, masonlar bu kadar düzgün insanlar. hadi biz de yahudi, ateist mason olalım'' diyebilirler mesela.
  3 ... memosh usta