1. 1.
  pkk olmazdı mesela . iranda adam asıyorlar diyorsunuz ama atatürkte istiklal mahkemelerinde asmadımı irticacıları kürtleri. bu yüzden vatana ihanet suçu olan her kahpe evladı asılmalı. atatürk olsaydı asardıda. chp 'nin içindeki "dersimci" leride asardı.
  2 ... mumbarsever01
 2. 2.
  inançlı olanları asar olmayanları bagımsızlık taraftarı slogan atmadıkları sürece desteklerdi,. bagımsız olmaya niyetlenirse bu seküler kürtler onları da asardı..

  fakat atatürk yaşasaydı pkk olmazdı diyebilmek i çin ya beyinsiz ya da ahmak ya da salak olmak gerekir..

  atatürk türk milliyetçisi degil mi evet? atatürkü milliyetçi bir ayaklanmaya niyet ettigi için osmanlı tutuklatmaya çalışmadı mı hatta ölüm fetvası falan vermedi mi? verdi niye verdi.

  çünkü çok uluslu imparatorluklarda en ufan ulusun dahi milliyetçi isyanları tüm diger uluslar için tehlike yaratır..

  atatürk ne mutlu türküm demese pkk bu kadar fazla militan toplayamazdı..

  bu kadar mı beyinsizsin idoit..
  -3 ... ali sukru bey
 3. 3.
  önce bu başlığı açanı ve onun gibi düşünenleri, ya bu ülkeden siktir eder ya da asardı.

  o işler öyle olsaydı, ölseydi ile yürümez, tarih olasılıklar ve ihtimallerle yazılmaz. herkes yaşadığı dönmede, o dönemin koşulları, dünya dengeleri içerisinde bir şeyler yapar ve sonra günü gelince ''benden bu kadar amk gidiyorum, ya adam gibi yürütürsünüz bu gemiyi ya da sikimi tutarsınız'' der ve çekip gider. önemli olan şu olsaydı ne yapardı, bu olsaydı ne söylerdi değil, önemli olan onların yaptıklarından sizin ne anladığınız ve bıraktıkları mirasa hangi gözle baktığınız. yoksa halamın da bıyıkları olsa amcam olurdu, bu kadar basit.
  -1 ... boromiro