1. 1.
    hadi espri yeteneğin yok, hadi gerizekalısın o da tamam ama ne kadar iticisin be adam. bu kadar yeteneksizlikle stand up yapmaya cesaret eden insanın bunları da söylemeye cesaret etmesine çok şaşırmamak lazım aslında. hayat hakkında çok bir şey bilmediğinden bahsediyor bir de konuşurken... bekle 1-2 gün öğretirler sana hayatı, canım benim.

https://www.youtube.com/watch?v=zIakdmAQTeY+
    7 -3 ... manyak olmaya karar verdim
  2. 2.
    Hiç mi seveni yokmuş bu salağın biri de çıkıp dememiş mi bugüne kadar komik değilsin diye?
    5 ... cay tozu
  3. 3.
    buram buram tkp koktu. atatürk'ü ve mevlanayı ortak paydada sevmeyen ikinci bir oluşum yok
    ülkede.
    4 ... modern zaman filozofu
  4. 4.
    (bkz: Emre Günsal) adındaki yeni nesil stand-upçılardan biridir.

çocuk bariz yeteneksiz ve bomboş. ancak bence hakaret etme zannıyla hareket etmemiş. türkiye gibi yığınların linç kültürüyle harman olduğu bir coğrafyada bu işi yapması başlı başına hata zaten.
    ... tyrannosaur
  5. 5.
    ulkenin en basarili alkoligi ataturk, mevlana gaydi. zekaya bak sen 1000 yildir herkes salak bi sen akillisin gorulmeyenleri gormus kesfedilmeyenleri kesfetmissin...

gerci isletme mezunu murat bardakcinin tarih arastirmacisi diye dolasip osmanlida oglancilik diye kitap yazip bir takim olmadik kisileri oglancilikla gaylikle sucladigi ulkede absurd bulmadim...
    1 -4 ... oolalala
  6. 6.
    Hımm tipik komunist.

Sadece Atatürk'e laf dese Atatürk düşmanı Neo ottomanist derdim de

Mevlana ya da laf etti ise iki seçenek var.

Ya etnik Türkçü ya da komunist. Etnik Türkçüler de Mevlana ya sataşır iken cinsel yönelimi hakkında değil de türk olmaması hakkında laf edeceğine göre.

Tipik komunist.

Ülkem Atatürk düşmanı dolu.

Neo ottomanisti düşman çünkü saltanat kaldırdı.

Komunisti düşman çünkü milliyetçi idi.

Etnik türkçüsü bile düşman çünkü onu başka etnik gruplar ile denk tuttu. (Yea ben seviyom Atatürk'ü ama etnik türkçüyüm demeden önce düşün. Seni aynı sokaktan geçer iken düşman gözü ile baktığın Kürtler ile denk tutuyor Atatürk türkçülüğü. Etnik tükçü olup gizliden Atatürk düşmanı çok tanıdım. En bilineni atsız mesela.)

Atamın kurduğu ülkede düşmanı çok malesef.

Ama seveni daha çok...
    5 -3 ... uzay muhtari
  7. 7.
    "çok da bişi bilmiyorum ,.. hayat hakkında"deiip duraksamış ya. çok da değil, hiçbir bokumsonik bilgiye sahip değil.

kızmayın abiler ablalar, daha büyüyecek, o konuşabildiği dilin nasıl bu duruma gelebildiğini ve bu dili nasıl kullanabildiğini öğrenecek.

öğrenecek, öyle veya böyle; öğrenecek!
    1 -1 ... rhyanon
  8. 8.
    Al işte herkes "ama kutsalımız" diye aslan kesilmiş. baya iki yüzlüsünüz. Çünkü bu başlıkta adama sövenler netflix başlığında da orayı savunuyordu. Orayı da birileri "kutsalımız" diyip kapatıverir. Haberiniz olsun. Hatta bakın sizin dile getirdiğiniz bir şeyi yine size karşı söyleyeyim;
    "beğenmiyorsanız izlemeyin, zorla izleten mi var"

Edit: hadi atatürk neyse de mevlana kim aga? Ne biliyosun hakkında? Bilmediğin adamı evliyalaştırıp millete "kutsal bu, itaat et, saygı duy" diyemezsin. Bildiğin adam için de diyemezsin aslında ama bu durum daha garip. Ayrıca alkolik hakaret değildir. Ayyaş hakarettir. savcının götü yiyorsa atatürk'e ayyaş diyenleri gözaltına alsın önce.*

Edit2: hayır bir de herif "adam sarhoşken ülkeyi bir arada tutmuş siz ailenizi bir arada tutamadınız." Demiş. Bunun neresi hakaret amk? Atatürk alkol almıyor muydu sarhoş olmuyor muydu olm? iyice kafayı yediniz.
    3 -8 ... satoshi nakamoto
  9. 9.
    Komünist olduğu iddia edilmektedir. Stand-UP yapmaya çalışan komünist! Hayatınızda hiç komünist tanıdığınız oldu mu?

ilgi çekmeye çalışan, cahil ve özenti bir oğlancık işte... Büyütecek bir şey yok.
    1 ... rumeli71
  10. 10.
    çocuğun espriler saçmalık, komik değil. espri bile değil. ama bu gösteriye para verip, oraya gidip, bu esprilere orada gülenlerin zeka seviyeleri komik.
    ... mofbe