1. 1.
  Tabi ki olamazdı, değillerdi de zaten.

  Peki, Atatürk şeyh sait için: "Ya bu adam muhalefet, ben en iyisi bu adamı asmak yerine bu adama parti kurdurayım da, delikanlı gibi siyaset arenasında güreşelim" demiş midir?

  Tabi ki demedi ve şeyh sait'i astı.

  Peki soruyorum, Bugün Atatürk'ün kurduğu partinin cumhurbaşkanı adayı, nasıl olur da "Başkan apo'nun heykelini dikeceğiz" diyen bir adamı cezaevinde ziyaret edebilir?

  Nasıl olur da bebek katilinin, binlerce askerimizi şehit eden bir teröristin heykelini dikeceğiz diyen bir adam için cezaevinden çıkartın diyebilir?

  "ama tayyip'te 'sayın öcalan' dedi"; "ama akpli vekiller de bunu dedi" diyenin ağzını yüzünü sikerim, hepsi aynı! hepsi sırf oy almak için, sırf kendilerine siyasi çıkar sağlayabilmek için terörist seviciliği yaptılar.

  Kimse kusura bakmasın, bu ülkede akp liler de kandırılıyor, chp'liler de! tek amaçları kendi ideolojilerine, kendilerine çıkar sağlamak olan adamlar için kavga edip, yine aynı adamları ülke yönetsin diye başa getiriyoruz.

  Bunu diyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama ben gerçekten atatürk'ü özlediğimi hissediyorum, Atatürk gibi bir adamın varlığına ihtiyaç duyuyorum.
  2 ... iplerini koparan kukla