1. 1.
  umuduna hayran olduğum zeka iq ve hayal gücüne ise aşk beslediğim sevimli laikçidir.
  -12 ... bim kamyoncusu
 2. 2.
  Atatürk biziz yani her türk potansiyel bir atatürktür. Gerçek atatürkçüler böyle düşünce ve hayallere dalmaz. Ulusunun varlığını koruyacak ve yükseltecek şekilde vatanı için çalışır. Sen atatürkçülüğü ve laikliği hiç anlamamışsın evladım.

  Dalga geçtiğini sanıp eğlenmeye çalışıyorsun ama yanıldığının farkına varman gerek.
  ... kemalist subay
 3. 3.
  Tekrar canlanacağını sanmıyoruz.Onun kurduğu laik düzeni devam ettirmeye,onun ışığında, ilke ve inkılaplarının doğrultusunda saygıyla ilerlemeye çalışıyoruz.Siz yobaz olduğunuz için yanlış anlıyorsunuz.Keşke şu oksijen israfları ölse suriyelilerden bile daha zararlısınız.
  6 ... sivasguzeli
 4. 4.
  muhammed tekrar canlanacak sanan dinciye yeğdir.
  2 -3 ... taciturnn
 5. 5.
  sivasgüzeli'nin genel başkanının atatürkün ilkelerini sayamadığından habersiz olduğunu öğrendiğimiz olgudur.
  -6 ... teist
 6. 6.
  Ataturk'un tekrar canlanmasina gerek yok zira onun fikirleri ve dusunceleri daima yasayacaktir. Aktroll kardesim..
  5 ... ciptisciptis
 7. 7.
  ama yılların, asırların, yüzyılların dini islam var ve bu dinciler daha islam'ın şartlarını dahi bilmiyor, kuran bile okumamış tipler. bim kamyoncusu, teist gibi "mallar" işte böyle...
  1 ... taciturnn
 8. 8.
  bir geri zekalının sanrısıdır. yok atatürk ün tekrar canlanacağını sanan bir "laikçi" zaten yokta böyle insanların var olduğu zanneden geri zekalının sanrısı bu. sorsan islamın şartlarını sayamaz ki yerine getirdiği bir şart olduğunu da zannetmiyorum ama herkese dinsiz muamelesi yapmaktan da geri kalmaz. dini geçtim ölen bir insanın tekrardan hayata dönemeyeceğini mandıradaki sığırlar bile biliyor ama bazıları bunu sığırların bile bildiğini bilemiyor.

  insanlar ölür ama hayat hikayeleri ve fikirleri kalır. siz öldüğünüzde ardınızda ikisi de kalmayacak çünkü ne yaşadığınız hayatlar hayat ne de kendi fikirleriniz var.
  7 -2 ... mel mel bakan gibson
 9. 9.
  Laikçi: laik satan kimse.
  ... frekans
 10. 10.
  'laikçi' diye bir kelime olmadığından tanımsız olan başlıktır. Eğer o kelimeyi Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş kişi olarak kabul edersek o zaman tanım "var olmayan hayali bir insan" şeklinde yapılır. Çünkü 'Tekrar' canlanma teması Ortadoğu menşeli mitolojilere aittir. Bununla da kalmayıp uçan atlar, güneşe yürüyerek ulaşan insanlar gibi çeşit çeşit masallar içerirler. Türkler için pek bir anlam ifade etmezler yani.
  ... kardabi