1. 1.
    bir yanılgıdır.

ama "atatürk sevgisini abartmak" diye bir cümlenin varlığı, bu düşünce sistematiği yanılgıdır.

ne zaman onun yolundan uzaklaşsak türkiyenin başı belaya girer. o pörtlek gözlü pensilvanya iblisi ve fetö denen avanelerini başımıza musallat eden de işte bu yanılgılar silsilesi ve atanın yolundan uzaklaşanlardır.

halen ortadoğu coğrafyasında böyle bir lider çıkamadı, ben bir daha çıkacağı kanaatinde de değilim, zaten paşam da avrupalıydı, gtünün bokuyla atatürk e laf uzatan ortadoğu sığırlarının da dikkatine arz ederim.

efendiler, müreffeh yarınlara erişebilmek adına, atatürk ün ipine sıkı sıkı sarılın!
    1 -5 ... ibni maymun
  2. 2.
    ülkemizin kurucusunu sevmek, saygı duymak elzemdir. yurduna olan saygındır. ben sevmiyorum diyen insanları anlamıyorum ben. gidip taşnak liderini sevin, yunan kurucusunu sevin.

not: buna eksi verenler var ya. olum cidden bizim düşman içimizde. biz dışarıyı temizlemekle boşa uğraşıyoruz. milli değerlerimize, ülkenin kurucusuna, devlet büyüklerine düşman insanlar var bu ülkede. yani hangi siyasi partiden olursan ol, bu şerefsizliktir.
    3 -2 ... saldirayterk