bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Arabistana gidip, onca para verip altından bir küpün etrafında dönüp, tapması oldukça ironik.
    10 -11 ... por favor
  2. 2.
    Bunu muhtemelen savundukları siyasi liderler için karımı istese veririm diyen namus bekçileri söylüyordur. Bu yüzden pek de birşey ifade etmiyor açıkçası sadece komik.
    9 ... paralelevrendekikiz
  3. 3.
    Küp etrafında dön, kutsal olduğu sanılan bir taşa elini yüzünü sürmek için yarış, kıla , ayak izine tap , öpmeye çalış ; sonra da atatürk heykeline put de... Valla ben atatürk heykeline tapan birini görmedim ama yukarıda saydıklarım için kendini paralayan putperest çok gördüm.
    5 -2 ... infernarum
  4. 4.
    sanatı put sanıyordur, napsın.
    ... bangerbel
  5. 5.
    anlaşılan o ki ,senden pek bir farkı yok.

eşit seviyede çomarsınız yani. o ne kadar çomarsa sen de o kadar çomarsın. hani başlığı düzgün açabilseydin * *
    tanım olarak girdiğin entry' de şikayet ettiğin davranıştan farklı bir tavır sergileseydin belki bir farkın olabilirdi.

ama şimdi hiç bir farkın yok. sanmıyorum ama, umarım ne demek istediğimi anlamışsındır sevgili por çomar
    3 -6 ... frktmz krds frktmz
  6. 6.
    Bizim orda puta put derler.

Ayrıca atatürk heykeline, fotoğrafına secde eden kemalist çomar az değil.
    1 -4 ... ayk73
  7. 7.
    Şeriatçıdır gider bir binanın etrafında 7 kez döner bi taşa sürtünür bir heykele purlt der yaman çelişki.
    3 -1 ... fyodor paskevich
  8. 8.
    rte'nin heykellerine de gıkını bile çıkarmayan çomardır.
    3 -1 ... kalasnikov
  9. 9.
    doğru söyleyen insandır. siz bi heykelin önünde robot gibi bekler ölüden medet umarsınız puta tapmış olursunuz. evet..
    2 -1 ... simo hayha
  10. 10.
    la sığır atatürk heykeli put sa ? rte heykeli ney ?

ümmetin reyizi milyonlarca müslümanı katleden sırp kasabıyla anlaşma yaptı

nerede ya la bu ota boya atar yapan donsuz dinciler.
    3 -1 ... timur cengiz hulagu