1. 1.
  bak bu atatürk heykel mevzusu değil bu ne biliyor musun dünyanın herhangi bir yerinde taşa taş atarak gösteri yapılmaz. kim yapıyorsa bilin ki arap özentisi cahil ortadoğuludur.

  işte insanlar buna tepki gösteriyor çünkü bunların taptıkları da taştan put bakıyorlar ki faydası yok konuşmuyor etmiyor sonra kendileri taşlıyorlar yıkıyorlar. yerine konuşanını getiriyorlar.

  bir de ilah ismi uydurdular mı tamam gelsin hurafeler, şeytan taşlamalar. işte insanlar bu arap geleneğine karşılar, resmen konuşmak gerekirse arap gericiliğine düşmanlar.

  ya atatürk'ün heykeline taş atsan ne olacak herkes senin gibi gerici mi? arap mı? yeri geliyor atatürk heykeli sökülüyor, kırılıyor, eskiyor, çürüyor artık şunu o kot kafanıza sokun:

  bu millet bu insanlar atatürk'ün fikirlerine, atatürk'ün ideallerine saygı duyarlar!
  -1 ... rootz
 2. 2.
  atatürk heykeli taşlamak
  6 -1 ... noxeca
 3. 3.
  Bir vatan haininin yapabileceği vahşice ve hayvani bir eylemdir. Yapan kendinden utansın.
  3 -1 ... gamer girl
 4. 4.
  yapanın boklu badeli götünün iyice bir yoklanmasıyla sonuçlanacak şerefsizliktir.
  1 ... rumeli71
 5. 5.
  Patlıcan oturtma tarifi :

  Öncelikle patlıcanları yıkayıp soyun. Bol tuzlu suda 20 dakika bekletin. Bu süre sonunda suyunu sıkıp 2 santimetre kalınlığında yuvarlaklar halinde dilimleyin. Kızartma tavasında kızgın yağda kızartıp kağıt havlunun üzerine alın.

  Bu arada iç malzemesini hazırlayın. Küçük bir tavaya kızartma yağından biraz dökün. Kıymayı ilave edip kavurun, kavrulmuş kıymanın üzerine küçük doğranmış soğan ve sivri biberi ilave edip kavurmaya devam edin. Rendelediğiniz 1 tane domatese, salçayı ilave edip karıştırın ve kıymanın üzerine ilave edin. Sarımsakları ince ince kıyarak harca ilave edin, tuzunu ve baharatlarını katın. Birkaç dakika daha kavurup ocaktan alın.

  Kızartıp kağıt havluda fazla yağını aldığınız patlıcanların yarısını küçük bir fırın kabına dizin. Üzerine kıymalı harcı yayın, tekrar bir kat patlıcan dizin. Patlıcanların üzerine dilimlediğiniz domatesleri aralıklı bir şekilde yerleştirin. Sıcak suya tuz ve kırmızıbiberi alıp karıştırın, bu sosu tepsinin her yerine gelecek bir şekilde dökün. 175 derecelik ısıda 25 dakika pişirin.
  ... prescott