bugün

seni yetiştiremeyen ailenin de, okulun da, biz dahil böyle olmana sebep olan herkesin de a1 sivilcesini silktiğimin ergeni...

istanbul Valiliği söz konusu video ile ilgili açıklamada bulunarak ulu önder Atatürk'ün fotoğrafına yönelik uygunsuz hareketler yapan şüphelinin yakalandığını bildirdi.

https://www.mynet.com/ska...l-yaratmisti-110107155649
şerefsiz it bir de gülüyor ya.

görsel
hiç şaşırmadım, tipik yavru siyasal islamcı, aynı hareketin rte ye yapıldığını düşünün ve olacakları tahmin edin, şimdi göreceğiz bu çocuğa ne olacak, tabiki hiçbirşey olmayacak, sonra salya sümük ağlatıp özür diletecekler ve olay kapanacak.
malum partili kanı bozuk bir şerefsiz olduğu açık. başbuğ atatürk öleli çok uzun yıllar oluyor ama adam hala düşmanlarını kudurtabiliyor, helal olsun. aşağılık kompleksine bak sen. tarikatta kıçı boruya dönmüş akebeli civelekler, paşamıza uygunsuz hareket yapıyorlar. vurdurmayı saksoyu falan en iyi akabeli civelekler bilir. osmanlıcı oldukları için civelek taburu geleneğini yaşattıklarını hepimiz iyi biliyoruz. akabeli civelekler böyledirler, badesiz ve sahlepsiz yaşayamazlar...
buna tepki vermeyenler, içinden oh çekenler birileri bir yerlerde bir şeyler yakıp, bir şeyler içip, ölmüş birilerine hakaret ederlerse de sesini çıkarmasın...
seyretmedim bile...
hadi bunu yapacak kadar serefsizsin,
hadi bunu kameraya cekecek kadar o. cocugusunda,
ulan mal, bunu internette yayinlayacak kadar gerizekali olma bari...

Camiide icki icer, ceker yayinlarlar,
resme sakso cektirir, ceker, yayinlarlar..... oglum bu nasil gerzek bir genclik lan !
Eğitilmez, iflah olmaz bir onun bunun çocuğu içeren rezalet.
Bence yaşını büyütüp asalım.. O'nlar öyle yapmıştı.!
oha sözlükle ilgilenen birisi var, başlığı daha makul bir şekilde düzeltti. çok şaşırdım...
Emniyet güçlerimiz tarafından yakalanmıştır, umut ediyorum iyi bir ceza alır.
Atatürk karşıtı olan hiçbir görüşe, Atatürk düşmanı olan hiç kimseye saygım yok, umarım en ağır cezayı alır döl israfı.
seni okutan ögretmenin, yetistiren ailenin, ekmek veren firininin ta amina koyayim.

keske karsima ciksan da suratina sicsam senin. orospu evladi.
Çocukluğun ardına sığınıp hoş görülmemelidir. Ağaç yaşken eğilir, hepimiz çocuk olduk ama bu tip şeyler yapmadık çok şükür ailemizden aldığımız eğitimle.
Ülkenin durumu ortadadır.

Ent.
içerik bulunamadı.
bu yeni yetmeyi de gülşen gibi 4 gün tutuklayın da aklı başına gelsin.
benim entry'im neden içerik bulunamadı olarak değiştiriliyor?

atatürk'e hakaret eden bir o çocuğudur. bu çocuk diye geçiştirilebilecek bir konu değil. bu suça ailesi de ortaktır. ailesini de tutuklayıp sorgulamaları gerekmektedir.
siyasal islamcı döl israfıdır. yakın zamanda dayak yediği video twittera düşer müsterih olun.
kuran yırtan, inananlara gerizekalı diyen. Atatürk'ün resmine saygısızlık yapan bence hepsi aynı orospu çocukluğu tarikatının parçasıdır.

dikkat çekmek için insanların ortak olarak sevdikleri, inandıkları, değer verdikleri kişi ve kurum ve inançlara küfür ederek. saygısızlık yaparak dikkat çekmeye çalışırlar. bunların tümünün sebebi ben merkezci yetiştirilen ve anne babasının göz bebeği olup gerçek hayatta bomboş bir insan olmaktan kaynaklanıyor.
Nedense hiç şaşırmadığım, malum okullarda yetişmiş, o küçücük beyinleri yıkanmış; sayısal islamcı ergen tip.
kusura bakmayın ama atatürk hakketmiş bence...

yahu be adam, senin neyine bu kırsallar için okullar açmak, hastaneler açmak, hastalıkların kökünü kazımaya çalışmak, okuma-yazma seferberlikleri düzenlemek, fabrikalar kurmak..

kuldan vatandaş çıkarmaya çalışmak gibi zaman israfı işlerle uğraşmak..
alışmadık götlerde don tutturma hayalleri kurmak..

bırak köyünde açlıktan, yoksulluktan, trahomdan, frengiden gebersin işte... arada bir de vergi memurlarını yollayıp sopayı bastır, öşür vergisi adı altında elinde avcunda ne varsa al.. sonra da keyfine bak..

hep söylerim bizi yönetmesi gereken ikili atatürk/ismet paşa değil vahdettin/damat ferit'tir..
ingiliz maşası tarikatlar kapatılmadan son bulmayacaklar. Önce bataklığı kurutmak lazım. O çocuk sineklerden sadece biri.
istediği kadar hapiste kalsın,istediği kadar eğitim alsın bir bok olmayacak piç kurusudur. nereden geldiği bellidir.
lisede geçrkleşen olay deniyor gerzeğin biri de siyasal islamcılar yapmıştır diyor. siz iflah olmaz islam düşmanısınız iftira atmayı bırakın ak alnında mı islamcı olduğu yazıyor ?hem islamcılar bu tip hareketler asla segilemezler bunu yapsa yapsa kürtlerden biri yapmıştır.
okul aile birliğinde kimler varmış ve imamhatipte gerçekleşti olay https://www.birgun.net/ha...de-tanidik-simalar-470038