1. 1.
  günümüz kemalistlerinin çokça yaptığı eylemdir. sen atasına ufak bir şey dersin, o allah'dan başlar peygamberine, dine kadar her türlü hakareti sıralar.

  kendileri din ile atalarını karşı karşıya getiriyorlar sonra biz mustafa kemal'in dini görüşü hakkında bir şey söyleyince "dini bizi ilgilendirmez, yaptıklarına bakalım" diyorlar. ulan adam uganda kralı mı ki dini görüşü bizi ilgilendirmesin amk?
  5 -6 ... jeffrey dahmer
 2. 2.
  18 senedir, hırsızlık yolsuzluk ve tecavüzden

  başka bir şeyle anılmayacaksın

  şalvarında ki boka bakmadan bir de eleştiri yapacaksın.

  la tırto, çok zekan varsa kuran kurslarında

  tecavüz edenleri eleştir.
  5 -4 ... timur cengiz hulagu
 3. 3.
  Velev ki krem peynire tapıyor... ne olacak ? Nedir yani ? Taptı, krem peynire taptı. Sana giren, çıkan, eden nedir ? Ortada bir siyasi tutum, bir askeri başarı var. Müslüman olunca tüm bu başarılar daha mı değerli oluyor ?
  3 -1 ... paperstreett
 4. 4.
  al birisini vur ötekine dediğimiz durumdur.
  -1 ... eneskamis
 5. 5.
  hayatın merkezinde ne varsa kişinin dini odur.
  -1 ... soguk iklim adami
 6. 6.
  biz dine değil dini bu kadar diline dolayıp Mustafa Kemali sürekli diniyle eleştiren yobazlara karşıyız.ayrıca sözünü ettiğimiz din islamiyet ise sende bir müslümansan iyi bilmen gerekir ki bu dinde başkasının dini sorgulanmaz bu iyilikler ve güzellikler dininde (böyle tanımlıyorsunuz ya) kişinin günahı ve sevabı allahla kendi arasındadır bunu bilip buna inandıysanız atatürke veya herhangi bir kişiye diniyle alakalı eleştiri yapamazsınız yaparsanız bizler sizin allahsız olduğunuz düşünüp tanımadığımız dininize saldırırız.
  1 -1 ... trenses
 7. 7.
  saldırma sende o zaman dalparrmak.
  1 -1 ... munir bey
 8. 8.
  atatürkün dini umrumda değil. ama benim dinim de atatürkü ilgilendirmez ya da ilgilendirmemesi gerekirdi. velev ki öyle mi? hayır. adam benim dinimle alay edici alçak sözler kullanıyorsa buna sessiz kalamaz insan.

  (#38955178)
  ... kazangap