bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  çünkü dinle alay etmenin bir cezası yok. normal karşılanıyor. size karşılık vermeyeceğim. herkes saygıyı hak ediyor.
  ben atatürk e saygı duyuyorum saygısızlık içeren tüm entry lerimi de sildim. umarım siz de insanların inandığı değerlere hakaret etmeyi, dalga geçmeyi bırakırsınız.
  6 -8 ... nesheadchea
 2. 2.
  Çünkü kardeş
  1- Atatürk türk kadınını över muhammed iyi kadın kargalar arasında aka karga gibidir der
  2- atatürk kadın erkek eşittir der muhammed kadın aklen ve dinen eksiktirder.
  3- atatürk yurtta sulh cihanda sulh der muhammed din yanlızca allahın olana kadar savaşın der.
  4- atatürk esirlerine konuk mumekesi eder muhammed ya kafasını keser yada köleleştirir.
  5- atatürkün türkiyesinde herkes eşit vatandaştır muhammedin hicazında gayei müslim zımmi dir yani vatandaş bile değildir.
  6- atatürk türkiyesinde isam asılmaktır muhammed hicazında gözleri kör edilip kolları kesilip çöke atılmaktır.

  Ve daha birsürü şey.
  2 -6 ... shizi
 3. 3.
  Akpli değilim, atatürk'ü seven, düşüncelerini, yaptıklarını sonuna kadar savunan bireyim ama aynı zamanda inançlı da bir kişiyim.

  En son ekşideki lordlu nickli troll'ün ifşa olmasından sonra, tüm ekşici amcıklar başladılar linç kültürüne. Gebersin, işten atılsın, akademisyenliği elinden alınsın filan. Tamam eyvallah senin kutsalın atatürk'tür, çok öfkelenirsin atatürk'e yapılan bu iftiralardan dolayı. Hatta Sözlüklerden de uçurulması gerekir böyle tiplerin. O trollün de aq ayrıca. Neyse konu o değil.

  Ancak sen böyle kendinden olmayanı linç etmek isterken, sen neden dine, allah'a sövüyorsun. Ateist olmana rağmen kitabı, peygamberi ağzından düşürmüyorsun? Devamlı aşağılayıcı bi espiri yapma çabaları. Tüm klavye delikanlılarının yaptığı gibi. Anca twitter'daki fenomen hesaplardan ya da sözlük ortamlarından yapıyorlar zaten.

  Atatürk'e saygı bekleyenler, atatürk'ü sevmeyenleri linç edenler; bırakın dini, peygamberi, akpli olmayanlar, muhalif olanlar işlerini kaybediyor diye kıyameti koparıyorlar bu nasıl özgürlüük, faşistler, ortadoğu, akp, baskıcı rejim filan. Akpli de değilim ve atatürkçüyüm bu arada dediğim gibi. Ama bu ikiyüzlülüğü sevmiyorum bu yüzden bu ülkenin sağcısı da solcusu aynı bok. iki taraf da fırsat bulsa karşı tarafa en kötü şeyleri yapabilirler. Zihniyet aynı. Düşünceler farklı sadece.

  Ki atatürk de bir insan sonuçta ne kadar sevsem de. Bırak bir insanla dalga geçmeyi bu kesim, insanların diniyle, inançlarıyla dalga geçiyorlar, aşağılayıcı şeyler söylüyorlar.

  Atatürk'e iftira atanların orospu çocuğu olmaları; dine, inanca, milletin kutsalına söven, dalga geçenlerin orrrrospu çocuğu olmadıkları anlamına gelmiyor.

  Biraz saygı..
  2 -3 ... calcio
 4. 4.
  Valla kimse kimseye herhangi bir konuda saygı duymak zorunda falan değil, ha duyar o kendi bileceği iş ama kimse saygı talep edemez ancak ben tahammül bekliyorum der o makul bir istek.

  Bunu da buraya bırakalım tam olsun.

  (bkz: allah ın loser bir tanrı olması)
  1 -1 ... tasaklara ufleyen adam
 5. 4.
  atatürk e saygı bekliyorum ve dinimle alay etmiyorum. müslümanım ve yeri geldiğinde dinimide çok iyi savunurum. kalıplaşmış yargılar bunlar, bırakalım bunları.
  2 ... vallabilmiyorum
 6. 5.
  Din vesayeti yıllardır var ve sona erdirilmelidir evet.
  ... gezi parki direniscisi