1. 0.
    trajikomik haber.
    bu 10 iq'lu sözde kemalistler halen yaşıyor demekki.
    16 -4 ... chance boudreaux
  2. 1.
    bu senaryo bana bir yerden tanıdık geliyor. yıllar önce büstü deviren inek sürgün edilmişti, şimdi de büste kar topu atan küçücük kızı başka okula sürmüşler. yıllar geçtikçe yerimizde sayıyoruz, bu ülkenin insanları mal geldi mal gidiyor.
    8 -2 ... mavi milena
  3. 2.
    Ceza olarak Recep heykeline sictirilmalidir.
    13 -7 ... lord of the pilihoz
  4. 3.
    iyiki istiklal mahkemeleri yok dedirten durum.

daha ilk celsede idam ederlerdi bunlar.
    14 -5 ... telefoncu ekrem ii
  5. 4.
    o büst oraya konduysa saygı duyduğumuz, onur duyduğumuz içindir, 12 yaşında bir veledin deneme tahtası değildir.
    9 -13 ... sivasli bey
  6. 5.
    şikayet eden bedenciymiş. zaten bedenciler dangalak olur. şikayetten de bişey çıkacağını sanmam.
    9 -2 ... itoglu yourself
  7. 6.
    Bu Kemalistler adam olmaya olur ama biz göremeyiz .
    7 -3 ... haylaz sirin
  8. 7.
    çocuk çomar doğmuş en başında.
    3 -11 ... senpai darken
  9. 8.
    Benzerine ikinci sınıfta tanık olmuştum. Kamil adlı arkadaş tenefüste atatürk fotoğrafına karşı asker selamı verdi, sonrasında gülerek dil çıkardı ve yerine oturdu. Bunu gören sait arkadaşımız üzerine düşen vatandaşlık görevini yaparak sınıf öğretmenimize durumu ispiyonladı. Sonuç; kamil tokat yedi. Elini burnuna tutup kanı durdurmaya çalışması gözümdedir hala.. Harbiden nasıl bir etki bıraktıysa bende artık yıllar geçmesine rağmen silinmiyor o görüntü..
    ... sancarsaral
  10. 9.
    atatürk'ü sevmiyorum diyen yunan asıllılardandır (ironi mi değil mi siz karar verin).
    4 -5 ... senpai darken