1. 1.
    Başlığın tam hali "atatürk büstüne kartopu attığı iddia edilen çocuğun polise şikayet edilmesi"

12 yaşındaki 7.sınıf öğrencisi çocuk
    6 şubat 2020 tarihinde Beden eğitimi dersinde arkadaşlarıyla kartopu oynarken atatürk büstüne kartopu attı iddiasıyla, beden eğitimi öğretmeni tarafından çocuk şube polisine şikayet edildi.

https://twitter.com/34_A_.../1227676488163643392?s=19
    9 -14 ... rall
  2. 2.
    Olm siz aptal misiniz ataturk heykeli put flan da benim mi haberim yok. cocuk saka olsun die atmistir. Daha 7. sinifa giden bir velet.
    25 -3 ... satanlucifer
  3. 3.
    trajikomik haber.
    bu 10 iq'lu sözde kemalistler halen yaşıyor demekki.
    16 -4 ... james earl cash
  4. 4.
    evet atatürkçü'nün de yobazı bu oluyor.
    17 -3 ... sevgikelebegi
  5. 5.
    bu senaryo bana bir yerden tanıdık geliyor. yıllar önce büstü deviren inek sürgün edilmişti, şimdi de büste kar topu atan küçücük kızı başka okula sürmüşler. yıllar geçtikçe yerimizde sayıyoruz, bu ülkenin insanları mal geldi mal gidiyor.
    8 -2 ... muhammed in aparkati
  6. 6.
    Ceza olarak Recep heykeline sictirilmalidir.
    13 -7 ... pilihozlu haci baron bey
  7. 7.
    Dua etsinde reisin fotoğrafına falan gitmemiş. Yoksa mazallah fedöcü diye çocuğa mapus verirlerdi.

Bu davadan mı ne çıkar? Koca bir hiç
    8 -5 ... keyf kahyasi
  8. 8.
    atatürk şaka objesi değildir. bu yaşa kadar anasına, atasına saygı göstermeyi öğrenmemiş olması hata zaten. atatürk put değildir ama, bir biçimde benim gibi düşünen insanların da aile büyüğüdür, saygı gösterilmesini de bekleriz ailemizin başındaki kişiye. bence kendisi de ailesi de, sicilleri yakılmadan 5-6 ay uğraşsın ki, adama dönsünler. hem bazı şeylerin ibret olması lazım.
    13 -20 ... zimparakagidiylaistutanpinokyo
  9. 9.
    iyiki istiklal mahkemeleri yok dedirten durum.

daha ilk celsede idam ederlerdi bunlar.
    14 -5 ... telefoncu ekrem ii
  10. 10.
    tipik kemalist çomar şikayeti. dikkate dahi alınmamalıdır.
    7 -6 ... bebeyimsin erector