bugün

youtube'da takılırken gördüm. konuşmasından kıbrıslı olduğu belli olan bir tarikat şeyhi atatürk'e ''kart zampara'' diyor. atatürk'ün yaptığı her şey islam'a aykırıdır diyor. video linki:
https://www.youtube.com/watch?v=N9k-4S5bjCM
peygamberimize pedofil iftirası atan zındıklar, tabi atatürk ile zsa gabor arasındaki 40 civarı yaş farkını işlerine gelmediği için görmezler.
Tabi bu gerçek, yapılan eylemi tasvip ettiğimiz anlamına gelmez. kemaliklere benzememek, onlar gibi pis ağızlı olmamak biz müminler için boynumuzun borcudur. Ölmüş kişinin üzerinden, kul hakkı dışında vebal kalkar. Allah herkese ameliyle muamele edecektir, şüphesiz ki allah adil olandır. Allah Herkese de sağken hak yolunu bulmayı nasip etsin.
Bir gün ağlaya ağlaya sarı saçlım mavi gözlüm söyleyecek olan kesimdendir.
öncelikle, hala atatürk ile zsa zsa gabor arasında bir ilişki olduğunu iddia edenler, yalancıdır, iftiracıdır, müfteridir.

bu konuda defalarca yazdık, çizdik.---> (bkz: #43715118)

atatürk ile zsa zsa gabor'un herhangi bir ilişkisi olmamıştır.
güneş balçıkla sıvanmaz, lakin bu atılan şerefsizce, adice bir iftiradır.

bu başlığa konu olan müfteri şahıs, kıbrısi tarikatı mensubudur.

kıbrısi tarikatı'nın şeyhi, nazım kıbrısi, ingiliz mi6 kontrolündeki bir etki ajanıdır.
(bkz: kadir mısıroğlu şeyh nazım kıbrısi mi6 bağlantısı/#40606714)

zaten tipi de şeytana benziyor adi yaratığın;
görsel

bu şeyh nazım kıbrısi öyle bir iblistir ki, 1954 yılında mi6 tarafından kıbrıs'a gönderilmiş, buradaki türk köylerini dolaşarak, "kıyametin kopması yakındır! cennetten bir hasırlık yer almak istiyorsanız, malınızı hemen Rumlara satıp Şam'a gidin" diyerek kıbrıs türklerini adayı terk etmeye teşvik etmiştir.

neyse ki doktor fazıl küçük ve bozkurt rauf denktaş önderliğindeki türk mukavemet teşkilatının çabalarıyla ingiliz gizli servisinin bu etki ajanının çabaları boşa çıkarılmıştır.

işte, başlığa konu olan ve atatürk'e iftira atan şarlatan köpek de bu vatan haini nazım kıbrısi'nin müritlerinden, talebelerinden biridir.
Atatürk'e zsa gabor iftirası atan müritleri olan din tüccarıdır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.