1. 1.
  kafalarının içindeki o koca boşluğun sadece bir köşesinde can çekişen beyinlerinde seksten başka bir düşünceye (eşek olur, köpek olur, tavuk olur, annesi, teyzesi, ablası, komşusu, yengesi olur, cansız manken olur hatta erkek kankası bile olur) yer olmayan ezik, itilmiş, ötekileştirilmiş, klavye hayatının dışında adam yerine konmayan, sokakta kimsenin farketmediği, üstüne basıp geçsen ayakkabım kirlendi mi acaba diye ayaklarına bakacağın insandan bozma, ülkenin gidişatına göre fikir ve ideoloji benimseyen, şu sıralar dincilik popüler olduğu için islamın arkasına sığınarak her türlü pisliği, sapkınlığı, rezilliği, şerefsizliği yapan organizmalardır.

  tecavüzü desteklerler, kadına düşmandırlar, çocuk istismarını onaylayıp, hayvanlara uygulanan şiddeti arkasında duracak kadar da haysiyetsiz onurusz korkak itlerdir.

  kimlerden bahsettiğimi çok iyi biliyorsunuz, ben isim vermeyeceğim ama siz entry altına ilk aklınıza gelen yazarımsıları yazabilirsiniz.
  2 ... munir bey
 2. 2.
  Tayyibizm gereğidir.
  2 -1 ... paganviodio
 3. 3.
  islama hakareti de aynı kefeye koyabiliriz evet, onların özellikleri daha farklıdır ama sonuç olarak aynı fabrikanın ürünüdür.
  1 ... munir bey