1. 1.
    durun kemalikler hemen saldırmayın. benim değil aziz nesin'in oğlunun sözleri. laik kemalikler cevaplasın. https://www.memurlar.net/...hakaret-suc-olmamali.html
    7 -22 ... seruven44
  2. 2.
    herkese hakaret suç olmalı.
    9 -1 ... d i n o z o r u s
  3. 3.
    kemalistlerin aynı yola baş koydukları adamın sözleridir.
    3 -3 ... masklavi
  4. 4.
    ülke kurucusuna hakaret etmek serbest olmalı diyosa, ali nesin ben senin gibi gavat görmedim. sen gerçekten şişko bir gerzekmişsin.
    2 -3 ... saldirayterk
  5. 5.
    dünyanın hiçbir ülkesinde kurucu babalara hakaret edilmez, eleştirilebilir elbette ama hakaret neden edilsin ayı.
    3 -3 ... ibni maymun
  6. 6.
    Aziz Nesin'in oğlu azılı bir liberalistir.

Birkaç gün (1 haftada olabilir) önce kendisinin fikirlerine bakıyordum Türkler bu dünyada neden var ne işe yarar diye yazı yazmıştı Facebook hesabından.

Yani Ali nesin'in siyaset üzerine yorumlarını mantıklı görüyorsanız bu söylediğim sözü de değerlendirin derim öyleyse.
    1 -1 ... keyf kahyasi
  7. 7.
    birazdan ortalık karışacak. dua ve selam ile hadi eyvallah.
    ... seruven44
  8. 8.
    aklı evvel söylemidir. babası kimse kim ne fark eder. profesör adamların oğulları hapçı meczuplar oluyor veya liseyi zar zor bitiriyorda aziz nesin in oğlu diye babasının bire bir aynısı olacak veya aynı düşünecede olacak diye bir kaide mi var.

ağızdan çıkan her kelimenin muhatabı kelimeyi söyleyendir. ve bu söylenmiş olan aşırı aptalca bir söylemdir. kimse kimseye hakaret edemez. ki kast edilen kişi ülkenin kurucusu her kesimden insanın ortak paydası. g.tü yiyen çıksın sokakta insanların suratlarına etsin hakaret bakalım "aa ne güzel hakaret ettin ağzını yüzünü dağıtmayacağım çünkü düşünce özgürlüğü var" mı diyorlar yoksa başka türlü mü davranıyorlar.
    4 -1 ... mel mel bakan gibson
  9. 9.
    ATATÜRK, KENDi DEVLETiNE, DEVLET BAŞKANINA iHANET EDENLERi GÖRSEYDi HEPSiNi ASARDI.YA DA AKDENiZ E DÖKERDi. BUNLARIN DERDi ATATÜRK FiLAN DEĞiL, ÜLKEYE DEVLETE NiFAK SOKMAK ORTALIĞI KARIŞTIRMAK!!

Bir insanın yaptıkları tartışılabilir. Ama insana hakaret edilemez.

Acaba, kendisine ana avrat küfür edildiğinde, herkesin gözü önünde, sesini çıkarıyor mu çıkarmıyor mu ?

rahatsız ruh!
    ... kuresel ikinma 2
  10. 10.
    armut dibine düşmemiş bu sefer.
    değerli insanların çocuklarının popülarite, makam mevki ve gündem olmak için götlerinin başlarının ayrı oynamasını tasvip etmiyorum.

atatürk e hakaret suç olmamalı
    6 -3 ... munir bey