1. 1.
  kafir demenin hakaret oldugunu ögrendigimiz video. birine kafir demek ne zamandan beri laik bir ülkede hakaret oldu. hani laiktiniz hani en laik bizdik.
  (bkz: kafir)
  2 -9 ... das kesq
 2. 2.
  (bkz: aman allahım)*
  -2 ... a master of thoughts
 3. 3.
  oh my god diyesi geliyor insanın bu videoya. hemen inci sözlükçülere söyleyip bir sikertme yapalım. video altına da ccc inci siker yazdıralım.
  3 -1 ... entelektuel yobaz
 4. 4.
  56. saniye ile 1.04 arası konya'yı düşününce baya komik olmuş. *
  1 ... cekoslovakyalilastim
 5. 5.
  (bkz: gerçekler) (bkz: ayakta alkışlıyorum)*
  1 -7 ... deli osman pasa
 6. 6.
  arkadaş ülkenin kurtarıcısına nasıl oluyoda böyle kin besleyebiliyorlar anlamak mümkün değil ananızı kurtardı diye mi kafir ulan yolda biri orospu çocuğu dese adam öldürürsün adam senin ananın kucaktan kucağa gitmesini engellemiş sonra kafir olmuş, bu zihniyetin olduğunu bile bilmek insanlıktan utanmaya neden olur.
  3 -3 ... neareast
 7. 7.
  kendini allah-ü teala ile bir tutup kimin cennete kimin cehenneme gideceğine peşin hüküm veren insanların varlığını kanıtlayan videodur! öyle ki, bu insanlar öteki dünyada en büyük kafir bu dünyada en büyük orospu çocuklarıdır. kaldı ki böyle insanların bulunduğu bir cennettense kemal atatürkün olduğu bir cehennemi her zaman için tercih ederim.
  3 -2 ... genc kiz ruyasi
 8. 8.
  izleyip hem sinir olduğum hem güldüğüm übersonik derecede saçma salak video. ulan atatürk kaldırdı diye söyledikleri her şey arap işi. öte yandan videoyu hazırlayana lafım; ulan orospu çocuğu ülkeyi kafirlerden kim kurtaracaktı atatürk olmasaydı o kısmı atlamışın.
  1 -2 ... vanwayden
 9. 9.
  hayret ya, şaşkınlık içersindeyim. hayret ki artık tepki dahi veremiyorum. tanrım insanlar bu kadarmı nankör ? bu kadar mı aptallaşıyorlar ? işgal halindeyken nasıl olurdu ibadet ? yatıp kalkıp atatürk e dua et...

  hadi onu siktir ettim günümüze geliyorum. ulan gerizekalı kuşbeyinli *. bugün arabistan, afganistan, ortadoğudaki tüm toplumlar, bunlar emperyalistlerin kucağına oturmuş ülkeler. hani gevurlar gelince içki, kumar, zina mina olurdu ? bu saydığım hangi ülkede var lan bunlar ? atatürk bu ülkede kadına seçme ve seçilme hakkı verdi şerefsiz. bu ülkeye medeniyet getirdi. göbeğine kadar sakallı yobazları yok etti de halk rahat bir nefes aldı ! insan sevgisi, ata sevgisi kula kulluk etmek değildir ! unutulmamalıdır ki bugün h.z muhammed ( sav) da sevilmektedir. şerefsizliğin, haysiyetsizliğin, adiliğin lüzumu yoktur !
  3 -1 ... cinsiz tonik
 10. 10.
  Gece gece güldüren video. Hele Atamıza kafir diyen o adamın ses tonu müthiş. Sesinde hayır yok pezevengin. Ama ısrarla Atatürk'ü kotuleyenleri anlamıyorum. Mezarında bari rahat bırakın..
  1 ... onbirsifiriki