1. 1.
  Değerli uludağ sözlük yazarları!

  Konuya uzatmadan girmek istiyorum. Sözlüğümüzde her geçen gün artan ve önü alınamayan bir aktroll akımı gözlenmektedir. Bunların beslendiği damar, yine kendileri tarafından açılan chp-troll diyebileceğimiz hesaplar. Bu hesaplar kendilerince saçma sapan Atatürk'e taparcasına başlıklar açıyor, masum takılan dindarların yazarların sözlüğümüzde tahrik edilmesini sağlıyor. Yetmezmiş gibi, akp'li görünümlülerce açılan atatürk'e hakaret başlıklarına ise bu chp'li görünümlü hesaplarla gelip saldırıyorlar, başlıkları sol framede görünür tutuyorlar. Yani ortada sağlam bir tiyatro var.

  Şimdi tüm uludağ sözlük gerçek, dürüst, hangi görüşten olursa olsun, Atatürkçü, Dindar, Milliyetçi, Irkçı, Türkçü, Kürtçü, Hdp'li, Chp'li, Ak Parti'li, xyz partili, müslüman, ateist, deist, hangi dinden inanıştan olursa olsun; ancak dürüstçe sözlüğü kullanan her vatandaşımıza çağrımdır.

  Bu insanlara prim vermemek adına, Atatürk' hakaret eden; ve ekleme yapmak istiyorum, Müslümanlığa, Hz. Muhammed'e dinimize, Ateistlere ve Kadınlara, kısaca hakaret içeren başlıklara entry girmeyelim!

  Girmeyelim ve artık trollüğün IQ seviyesi 90 altındakilerin tekelinden çıkmasını sağlayalım, sözlüğü daha kaliteli bir yere çevirelim. Özellikle de Atatürk'e hakaret eden bu aktrolleri bırakalım kendileri çalıp kendileri oynasınlar.

  Bu Uludağ Sözlük yazarlarına yapılmş bir çağrıdır.
  21 -9 ... eraslan5
 2. 2.
  Aynen ya hakarete karşıyım Uludağ sözlük sadece bilgi amaçlı site olması gerek bazıları su bulandırıp balık avlamaya çalışıyor.
  4 ... haylaz sirin
 3. 3.
  SONUNDA BEKLENEN ÇAĞRI.

  GEÇEN BEN DÜŞÜNÜYORDUM NEDEN BEN AÇMADIYSAM ARTIK. HERHALDE BOŞLUĞUMA GELDi. AMA TAM DESTEK !
  4 -1 ... veritas omnia vincit
 4. 4.
  iyi bir fikir değil.
  sonra başlığı açan silip kaçınca altında entry olmadığı için başlık hiç açılmamış gibi görünüyor.
  en güzeli entrynin ekran görüntüsünü aldıktan sonra bunu yaptığımızı belirten bir entry girmek. ilerde gerektiğinde şahitlik için belge olur.
  2 ... fanfan la tulipe