1. 1.
  sözlüğümüzde bol bol bulunan zavallılardır. yazık olm size. bu yaptığınız tamamen sizin ne kadar ezik, çirkef ve ciğere uzanamaz kediler olduğunuzu gösteriyor. gerçekten büyük işler yapmış bir kişiye saygı ve sevgi duymak, bir kişinin sizden üstün ve daha değerli olduğunu kabul etmek değildir. kimse zorla kimseyi sevmez, ama en azından ölmüş bir kişinin arkasından böyle iğrenç benzetmeler yapmayın. fikir özgürlüğü, beraberinde bir takım sorumluluklar getirir. bu sorumluluklar bilgi birikimini geliştirmek, olgun ve orjinal bir kafa yapısına sahip olmak gibi, başta bizim sonra toplumun yararına olan sorumluluklardır. Bir kişi eleştirilecekse bu bilgi birikimi ve orjinal bazı gerekçelerle, insani bir üslupla eleştirilebilir.

  ama atatürk kurtuluş savaşında aduket çekmiş dersen bu gerizekalılık olur. yakında da ipini çekerler haberin olsun. bu ülkede bir şehit için bin cana kıyacak adamlar da var. onlar sadece sabrediyorlar.
  14 -6 ... macerayisevenadam
 2. 2.
  Hakaret etmenin haklı olmakla aynı anlama geldiğini düşünen insan tipidir.
  Genellikle konu hakkında asla araştırma yapmamış, tarihi bilmeyen, bilmekte istemeyen
  cahil kişidir. Ancak fikirsiz insanlar savunmalarını hakaretle yaparlar.

  Bence insanın fikri ne ise zikri de odur. O nedenle bu insanların fikir sahibi akil olması imkansızdır.
  2 -1 ... tizz
 3. 3.
  yavşaktırlar.
  6 -2 ... kullanma kilavuzu okuyan turk
 4. 4.
  aslinda şöyle bir gerçek var ki eleştiriyi hakaret sanan gerzekler var... Ben bu ulkenin ilk cumhurbaskaninin hatalarini elestiririm arkadas! Bu kadar da ozgur olsun bu durum sayet mevzu bahis kisi diktator degilse.
  4 -4 ... en zayif halka
 5. 5.
  erdoğana küfredip özgürlük sananlar ile aynı şeyi yaparlar. daha fazlası değil.
  7 -4 ... whitelionarda
 6. 6.
  eleştiri ile hakaret arasındaki farkı anlayamayacak andavallar tarafından savunulan, "marjinalim ben yea" diyen karaktersiz karakterlerdir.
  ... opisafag
 7. 7.
  dine hakaret etmeyi özgürlük sananlar gibi ağır götverendirler. bunlar toplanıp kazığa oturtulmalı ardından da devreye Şahin k sokulmalıdır.
  edit: iyi oku bunu amın evladı. ensendeyim!
  2 -2 ... uludag reklam
 8. 8.
  Cahil insandır. Nereye ve kime sataşacağını bilememenin neden olduğu, sonuç olarak saçmalamaktan ileriye gidememiş insan tipidir. Ciddiye alınmaması en güzelidir.
  1 ... kutuphane kedisi
 9. 9.
  türban takıp kamu kuruluşlarına gitmeye çalışan zihniyetle aynı kafadır.
  -2 ... gasteci
 10. 10.
  Hakaret etme özgürlüğü diye bir şey henüz icat edilmediği için kavram kargaşası yaşayan insandır. Her eleştirinin de hakaret olmadığını, bunun ayrımını iyi yapmak gerektiğini de unutmamak gerek.
  ... acele ise karisan seytan