1. 1.
    sokaklarda arada rastladığım kişiler.
    En önemli savunmaları da chp yi kurduğu yuzundenmis. Chp liymis. Cahillik degil bu ondan da beter.

Size ne özgürlük ne hak ne hukuk. Hepsi haram.
    7 -4 ... katmir
  2. 2.
    geçtiğimiz on kasım' ı anımsıyorum da, hayatlarında hiç atatürk dememiş adamlar, gazi atatürk diye dolaşıyordu meydanda. o vakit 270.000 bozkurdun anıtkabir' e yürümesi de tesadüf değildi. bu devlet millileşecek başka da yolu yok.
    2 -2 ... lider teskilat doktrin
  3. 3.
    hakk verıyorum, Atatürke hakaret etmek özgür düşünme ama Tayyipe karşı gelmek müebbet. Allah bizi kurtarsın
    ... altaykazak
  4. 4.
    7 yıl önceydi o. milliyetçi oya oynuyorlar şimdi *

geçti o resmi bayramlarda hastayım diyip protokole gelmeme günleri.
    2 ... modern zaman filozofu
  5. 5.
    onların ben yapımlarında emeği geçen bütün aile fertlerinin soyağacındaki her yaprağın fotosentez yapan kısımlarının evveliyatını sikeyim.
    4 -5 ... munir bey
  6. 6.
    Kanlarında türk kanı dolaşmayan kansız orospu çocuklarıdır.
    7 ... aslolan fenerbahce dir
  7. 7.
    o kadar boş beleş paçavra müsveddeleridir ki; yarın iktidara sol bir parti gelsin 2 makarna 3 kömür fazla versin erdopanın 7 ceddine küfür ederler amk sülükleri.
    -1 ... munir bey
  8. 8.
    chp ile atatürk'ün hiçbir alakası kalmadığını bilmeleri gerekir.

bugün chp, "türkiye'ye karşı iran safında savaşırım, ypg vatanını koruyan gençlerdir, hendek kazan kardeşlerimiz, her iki tarafın da şehitleri, esadla savaşsak banko arapları tutarım, yaşasın hdp, sakine cansız öldü insanlık öldü, halkların kaderleri tayin hakkı var, kürdistan referandumu kürtlerin iradesinin beyanıdır, öso türkmenleri terörist arabiyyan esad harika, atatürk ün askerleri değiliz" diyen bir partidir. atatürk bunları görse istiklal mahkemelerini kurardı. ki zaten atatürk olsa bunları değil chp'de, türkiye'de barınamazdı.
    ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  9. 9.
    (bkz: amk ben onların çok ayıp ediyorlar)
    -1 ... munir bey
  10. 10.
    En guclu zamanlarinda bile ataturkten it gibi korkan akp lilerdir....Cobanlari nasil atip tutup sonrada 10 kasim olunca *ike *ike gidip saygi durusunda bulunuyorsa, bunlarda oyle atar tutar, gerektiginde caki gibi saygi durusuna gecerler got korkusundan.
    -1 ... dinsiz kitapsiz kafir