1. 52.
    olayın türkçülük ya da atatürkçülükle bağdaştırılabilecek herhangi bir yanı yoktur. atatürkçü düşünce, ucuza kaçan popülist söylem ve hareketlerle beslenmesi gereken kötü bir sistematik yapıya sahip değildir.
    ... elitist power
  2. 51.
    doğru bir hareket değildir. bunu savunanlar helal olsun diyenler aynı zamanda bir kadına şiddet olayında veya herhangi bir şiddet olayında direkt "hiçbir şey şiddeti normal kılmaz, meşru kılmaz" diyen tayfadır. işine gelmiyorsa kes muhabbeti hocam bu kadar basit normal bulanın da beynini.
    1 -1 ... imam hatipte okuyan ateist
  3. 50.
    rize’den de adam çıkabileceğinin kanıtıdır.

edit: anlatmak istediğim tercüme edildi ben de düzelttim.
    2 ... tanri bizimle sims oynuyor
  4. 49.
    ne olursa olsun insan Türklükten ve türklüğünden utanmaz, utanan da türk olamaz. insanlar hiç bir şeye tapmaz ama allah'a tapanlar var onu da öğrenmiş olduk. inanmak ve tapmak aynı şeyler değil. tapınmak put olayıdır. kimilerinin atatürk'e olan yoğun ilgiye tapma dediği olayın aslı tamamen karşılıksız sevgidir. atatürk onu sevdiğiniz de cennet ödülü, sevmediğiniz de cehennem cezası vermiyor. Ona olan sevgiyi söylemek gerekirse, sevmeyi bilmeyenlerin anlamayacağı duygudur. sevmiyorlarsa hakkında da konuşmazlar biter. neyse tanrıya tapmaya devam etsinler, inanç nedir, sevgi nedir bilmesinler / zaten bilmiyorlar da. Bir insanın bir şeye tapması kadar saçma bir şey yok.
    2 ... alfa yazar
  5. 48.
    Ulan solcular tam sahtekarsınız. Hani Rize yobazdı,hani Rize'de adam çıkmazdı.
    ... aboskal
  6. 47.
    bu atatürkçüler kadar yobaz ve çomar insanlar yok. adamlar allaha değil atatürke tapıyor bunlar yüzünden türk olmaktan utanıyorum.
    3 -2 ... dogukan xd
  7. 46.
    keşkem yağlı kazığa oturtsaydı.
    1 -2 ... ultra beyaz turk
  8. 45.
    Burada adam vuran barzoya övgüler yağdıran adamların, artık peygambere hakaret edenlere saldıran ışid zihniyetine ya da Tayyip savunucularına tek kelime etmeye hakları yok. Ben sizin yerinize eleştiririm onları. Sik kafalı yobazlar!
    1 -1 ... the fistingci sahap
  9. 44.
    Ne güzel demiş rahmetli kadir mısıroğlu:
    Kemalist demek betonlaşmış kafa demektir.
    2 -3 ... hamecunban
  10. 43.
    Atasını bilmeyen hadsizlere ibret olur umarım.
    2 -9 ... prates