1. 1.
  yine klasik bir çomar. kamera karşısında konuşurken oysa ki kendisinden çok emindi bu beyinsiz.

  https://www.youtube.com/watch?v=w4C0w1UqGU8+

  adam olsan sözünün arkasında durursun da senin ağa babaların dönekken senin bir çocuk olarak böyle yalvara yalvara pişmanım demen de doğal. geleceğin yetersizi seni.

  https://www.mynet.com/ata...lti-pismanim-110106659647
  15 -4 ... manyak olmaya karar verdim
 2. 2.
  ben bu çocuğu dövsem de sonra pişmanım desem keşke.
  4 -2 ... sivasli bey
 3. 3.
  Safiye inci'nin uzak akrabası herhalde.
  3 ... turco diablo
 4. 4.
  gözaltına alınmıştır.
  1 -1 ... alfa yazar
 5. 5.
  Akp benzeri partilerin siyasi ömrü türk siyasi hayatından silinecek olsa da bir şekilde hayatta kalmayı başarabilirlerse bu velet gelecekte milletvekili vs olabilir.
  ... yok herif
 6. 6.
  bu çocukta suç var, var da...

  çocuğun bu eylemi yapmasında etken olan ve savunduğu sistem öğreti çevre ideoloji inanç bunlarda bir yanlış hata suç yok mu?
  üstelik galiz küfür ederken "bu dünyada bir tek türkiye'de cumhurbaşkanına küfür ediliyor" diyor.
  üstelik kendisinin de bir cumhurbaşkanına küfür ettiğinin farkında olmadan.
  bu kadar cahillik sığ düşünce akılsızlık eğitimsizlik nasıl olur?

  bu ülkede atatürk de, erdoğan da, kenan evren de cumhurbaşkanı ve gelmiş geçmiş gelecek cumhurbaşkanlarına kimse küfür edemez.

  eleştirirsiniz, icraatlarını beğenmezsiniz, onaylamazsınız, düşünce değer ideoloji sistem açılarına da katılmayabilir, şahsını da sevmezsiniz bu sizin bizim hepimizin hakkıdır ve bizim özgürlüğümüzdür.
  ama saygı duymak zorundasınız-zorundayız, makamı temsil ettiği değerler için...

  en acı olanı da vatan millet din diyen insanların kalkıp da ömrü cephede geçmiş, hilal altında haç'a karşı savaşmış, gazi olmuş bu ülkede ezan okunmasında al-yıldız bayrak dalgalanmasında en büyük katkıyı yapmış lider olmuş insana küfür edenlerini anlayamıyorum.

  düşmanları bile bu hilal altında haç'a karşı savaşan osmanlı subayı olan atatürk'e saygı duyarken vatan millet din iman diyen bu insanların atatürk'e küfür etmelerini anlayamıyorum.

  1914 de başlayan ve 1923 de son bulan osmanlı-türk milletinin savaşı sonunda (1. dünya savaşı 1914 de başladı. tüm dünya'da birinci dünya savaşı 1918 de bitti ama türklerin savaşı 1923 bitti) ölen yüzbinlerce ingiliz fransız italyan avustralya yeni zelanda vb ülke askerlerinin anneleri bile atatürk'e küfür etmiyor.
  çanakkale de oğlu ölen avustralya ingiliz yeni zelanda fransız asker anneleri bile atatüürk'e saygı duyarken...

  onbinlerce evladını kurtuluş savaşında anadoluya gömen yunan anneleri bile atatürk için küfür etmezken, yiğit düşman diye saygı duyarken...

  vatan millet din iman şahedet diye yetiştirdiğiniz bu gençlere bakın.
  eseriniz ile övünün.
  2 -2 ... thebiggraywolf
 7. 7.
  16 yayındaymış. Çocuk yani. Onun için linç etmeye gerek yok. illa linç edecek birini arıyorsanız. Geberip giden fesli maymunu linç edin.
  1 -1 ... benimhalaumudumvar
 8. 8.
  https://www.youtube.com/watch?v=UPQ7WSD1p8Q+

  bir tek bu ülkede cumhurbaşkanına küfür ediliyor diyor.
  beyni gibi gözleri de kulakları da kör bu insanların.

  the antoinette perry awards for excellence in theatre (bir bakıma tiyatronun oscar ödülü- tony adwars) ödüllerinde robert de niro protestosu...

  daha önce de kızılderililere asimilasyon politikaları yüzünden geçmiş gelecek devlet başkanlarına devlet politikalarına karşı çıkan marlon brando, üstelik oscar ödülünü ret etmiş ama baskılar sonucu ödülü almaya bir kızılderili kızı yollamış kız da ödül konuşmasında söze ben bir apaçiyim diye başlayıp marlon brando ödülü ret ettiğini söylemiştir.

  muhammed ali, malum vietnam çıkışı ve ödülünün elinden alınması...

  vb nice örnekler var.
  amerika örneği verilmiştir ki internet ortamında daha popüler olduğu için türkçe kaynak bulmak mümkün.
  bizde olan eleştiri küfür hakaretlerden daha fazlası dünyanın çeşitli ülkelerinde ülke politikaları uygulamaları başkanlarına olmakta.

  ingiltere, körfez savaşı ve ingiliz askerleri ırak da savaşıyor. ortadoğu da israil yanında tam destek veren ingiltere...
  tony blair ülkeyi yönetiyor. onun ve politikaları hakkında...
  https://www.youtube.com/watch?v=ABhZQ_VRbsQ+
  clip de tony blair ve karısı yatakta, abd başkanı george bush aralarında... ingiltere yatak, başbakan tony blair'in karısı ülke hakimiyeti, anlayın anlatılmak istenen temayı.
  üstelik ingiliz basını körfez savaşına karşı çıkıp başbakan tony blair'i abd başkanı george bush'un köpeği olarak karikatürize etmişti.

  böyle binlerce örnek var.
  ama bu kör ve cahiller anlamaz.
  ne eğitimleri ne donanımları, ne beyinleri bunları anlamaya müsait değil.
  ... thebiggraywolf
 9. 9.
  Ne deseydi, pişman değilim mi deseydi? 16 yaşında Atatürk'e hakaret ettiği için ölene kadar atatürk düşmanlığı yolunda mı yürüsün, bunu mu istiyorsunuz? Kişisel fikrim içten pişman olmadığı veya pişmanlığının tek nedeninin hakkında işlem yapıldığı yönünde. Bu tür suçlarda fail 18 yaşından küçükse iyileştirici güvenlik tedbirleri verilebiliyor, bu çocuğa da atatürk'ün hayatı ve inkılapları hakkında araştırma, atatürk müzesinde hizmet gibi zorunlu görev tedbirleri uygulanırsa bir ihtimal atatürk hakkındaki düşünceleri olumlu olarak değişebilir.
  1 ... orgeneral kenan evren