1. 11.
    Canakkalede calistigim restoranta gelmisti bu adam. Ani olarak fotografim bile var. Adam cidden cok benziyor atamiza goren herkes adamla foto cekildi adam artik bunalmisti. Atamiza benzemekte zor is valla.
    4 -1 ... dodo007
  2. 12.
    rivayet odur ki büyük taaruz esnasında yunan ordusu denize dökülürken atatürk'ün ağzından şu cümle dökülmüştür "hektor, öcünü aldım" bundan sebep olsa gerek atatürk'ün kendini hektor ile özdeşleştirdiğini düşünerek çıkarımda bulunulmuştur. yalnız bahsedildiği gibi atatürk kendini hektorla özdeşleştirmemiş anadolu'nun ilk düştüğü andaki kaybeden komutanının intikamını alan biri olarak görmüştür.
    tabi burada anadoluyu malazgirtten sonra fetheden beylikleri ve komutanları da es geçemeyiz. olay intikamsa bu adamlar almıştır önce intikamı.
    2 -1 ... old mac donald
  3. 13.
    Benim dedemdir çok benziyor valla.
    ... sezenist a feminist
  4. 14.
    140journos adlı youtube kanalının yeni videosudur. izlemenizi öneririm yeniden herzamanki gibi güzel bir içerik çıkarmışlar. izleyin izlettirin.
    video linki: https://www.youtube.com/watch?v=sYPn5BDK3HY+
    1 ... piyano calmaya calisan adam
  5. 15.
    hüzünlendirir.
    atatürk e benzeyen adam
    2 -1 ... kellim kellim layenfa
  6. 16.
    bu gun izledim o videoyu bir suru sacma sapan yorum var altta neymis belgesel yapmak isteyen birine ne kadar vereceksin demis. ne var dediyse tas mı yesin adam? beni kullanıyorlar diyor adam iyiniyetimi suistimal ediyorlar diyor. soz vermisler gel soylesi yapalım program cekelim diye parada verecegiz demisler vermemisler. isyanında kesinlikle haklı.
    4 ... abaninaltindakisopa
  7. 1.
    Adamlar belli bir emek vermiş, yorumlara baktığımda millet hep dalga geçmiş. Aslında ağlanılacak hallerine gülen bir avuç beyinsizden ibaretler. Şu an durumlarını o zehirli beyinlerinde düşündüklerini zannediyorlar ama yaptıkları tek şey ise aldıkları zehri kusmak. Kanında mavi gözlü bir devin asil kanını kirleten şarlatanlardan başka birşey değiller.
    1 -1 ... berkao00
  8. 2.
    (bkz: atatürk e benzeyen adam)
    (bkz: Göksel Kaya)
    ... kellim kellim layenfa
  9. 17.
    sabah sabah canım sıkılmıştı. aklıma atatürk'e benzeyen adam geldi. dur şunun başlığına girip biraz saydırayım, primci, çıkarcı deyim rahatlarım biraz dedim. sonra 140journos'un kendisi için hazırladığı videoyu izleyince hüzünlendim. anladım adamı.

https://www.youtube.com/watch?v=sYPn5BDK3HY+
    -1 ... the dayi slx
  10. 18.
    Kemalistlere gün doğdu.
    1 ... haylaz sirin