1. 1.
  Modlar!
  4 -3 ... melankoyar
 2. 2.
  lider önder ata ama o da insan. ahmete de vermiş olabilirdi. neyse saçma gazete haberleri bunlar. öptüm.
  ... sifresini unutan davinci
 3. 3.
  Dünya güzellik birincisi yalan söylemiştir.

  Tamam da niye?
  1 -3 ... sondan birinci
 4. 4.
  zsa zsa gabor sözü.

  zsa gabor' un bu sözüne kemalistler der ki;

  yok bunamıştır delirmiştir. ya da atatürk düşmanıdır.

  işine gelmediği herkes deli kemalistlerin..

  edit: utanmadan karının yaşını araştıran kemalistler de bir garip. yani zinayı kabul ediyorsun ama yaş farklı öyle mi?
  7 -7 ... hippopotomonstrosesquipedalian
 5. 5.
  bazı şeref yoksunları güzel ahlaklı peygamber muhammed'i 9 yaşında kızla evlendirirler sonra da atatürk ile alakalı bu sözü ağızlarına pelesenk ederler. iş bu bozguncular ne tanrıdan korkarlar ne de kuldan utanırlar. halbuki peygamberimiz 9 yaşında kızla evlenmemiştir öte yandan atatürk 15 yaşında bir kızla cinsi ilişkiye girmemiştir.... emperyalizmin masalları halkımızı böyle uyutuyor.
  9 -6 ... milliyetci zuhtu
 6. 6.
  Kaynak nerde ananmi.
  6 -4 ... karton toplayan cocuk
 7. 7.
  Sza sza gabor'a ait olduğu söylenen bir yalan.
  Sza sza gabor türkiye'ye geldiğini söylediği tarihte 20 yaşında.
  Herhangi bir kaynaktan kontrol edilebileceği gibi Sza sza gabor 1917 doğumlu.
  1936'da macaristan güzeli seçilerek 19 yaşındayken sahne hayatına atılmış.
  1937'de bir türk'le evlenmiş.
  Bu tarihte türkiye'ye gelip atatürk'le birlikte olduğunu iddia ediyor.
  1937'de Yaşı 20.

  https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Zsa_Zsa_Gábor

  http://www.nndb.com/people/530/000025455/

  Böylece bir iğrenç yobaz yalanını daha çürütmüş olduk.
  12 -5 ... strawberry blonde
 8. 8.
  yaşının 19 olduğunu, atatürk'ün de 56 yaşında olduğunu iddia ediyor zsa zsa gabor.

  6 Şubat 1919’da Macaristan’da doğan ve II. Dünya Savaşı yıllarında ABD’ye göç eden zsa zsa Gabor, dokuz kez evlendi. ilk evliliğini 19 yaşındayken siyasetçi ve yazar Burhan Asaf Belge ile yapan Gabor, 70’ten fazla filmde rol aldı. burhan belge ile evlenip türkiye'ye gelmiş ve atatürk ile tanışma şerefine nail olmuş. çok meşhur, dünyaca ünlü bir aktristtir. bu arada Burhan asaf belge yazar murat belge'nin babasıdır.

  'ATATÜRK'E 15 YAŞINDA BEKARETiMi VERDiM' Ünlü yıldız Zsa Zsa Gabor'un hayatını anlattığı ve 1991 yılında yayınlanan One Lifetime is not Enough isimli kitapta Atatürk ile yaşadığı cinsel deneyimi anlatmıştı.

  Kitaptaki o bölüm şöyleydi; -"Açılan büyük bir kapının ardından içeriye girdim. Heyecandan kalbim deli gibi çarpıyordu. Mermer taşla döşenmiş yoldan geçerek bahçe içindeki eve doğru yöneldim. Çok büyük bir zeytin ağacı evin girişini gölgeliyordu. Hipnotize olmuştum. Üst kata çıktım. Atatürk el işlemesi geniş bir gürgen koltuğa oturmuştu. Arkası bana dönüktü. Yanındaki masa üzerinde duran nargilesini içiyordu.

  YANINA OTURMAMI SÖYLEDi -Kemal Atatürk, Tanrı'nın insanlığa ender gönderdiği bir kurtarıcı, politika ustası ve korkusuz bir savaşcıydı. O yarı insan yarı tanrıydı. Orta yaş döneminde dahi Atatürk'ün seks aktiviteleri yakın çevresi tarafından biliniyordu. Bakırımsı kırmızı renkli kadife koltuğa yanına oturmamı söyledi. Büyülenmişcesine Atatürk'ün emrini yerine getirdim. Nargilesinin hortucunu bana doğru uzattı ve içmemi söyledi. Dumanı içime çektim. Diğer elinde tuttuğu rakıyı yudumlayarak içtim.

  iKiMiZ BAŞBAŞA KALINCA... -Atatürk ile beraberliğimin bundan sonrasını ilk defa açıklıyorum. Dans eden dansözlerin odadan çıkmalarını istedi. ikimiz baş başa kalmıştık. Henüz 15 yaşındaydım. Çocuk denecek kadar genç sayılırdım. Atatürk 56 yaşında olgun bir erkekti. Buna rağmen ürküntü duymuyordum.

  ATATÜRK'E BEKARETiMi VERDiM -Rakının verdiği sarhoşlukla olsa gerek kendimi rüyada hissediyordum. Atatürk'e bekaretimi verdim. Atatürk benim ilk erkeğimdi. Şeytani bir çekicilikle, benimle deliler gibi sevişti. O, genç bir kadının nasıl mutlu edileceğini çok iyi biliyordu. Atatürk, aklıma her geldiğinde O'nun tüm kadınları doyuma ulaştıracak gücü olduğunu düşünürüm. Atatürk, profesyonelce sevişen bir tanrı, bir kraldı."

  kaynak: https://www.internethaber...foto-galerisi-1740010.htm
  12 -27 ... iyneci bey
 9. 9.
  Bunu burada utanmadan nasıl yazıyorsunuz pes doğrusu?
  5 -4 ... gonullerinfedaisi
 10. 10.
  Gerçeklerle yüzleşecek kadar şerefi olmayanlar gerçeği inkar etmeye devam ediyor fakat kadının röportaj videoları var ve kendisi durumu anlatıyor ve yaşının 15 olduğunu söylüyor. Yalana hiç gerek yok...

  Şu entry de daha detaylı açıklandı:(#43715257)

  51 yaşında erkek 14 yaşında kız ilişkisi

  https://youtu.be/8AUVuCABBZo
  10 -8 ... kurmay albay