1. 1.
  rıza nur'un hatıratında ortaya attığı kadir mısıroğlunun desteklediği asılsız iddia.
  kadir mısıroğlu da rıza nur un sözlerini kur'an gibi sorgulamadan kabul eder, atatürk düşmanlığı bunların başına vurmuş.

  atatürk eşcinseldi!!
  -kaynak?
  rıza nur söylüyor?

  benim ise elimde tarihi bir belge var. bu tarihi belge Halil inalcık-Hasbağçede ayş u tarab. bu kitapta bütün islam devletlerindeki içki, uyuşturucu, oğlancılık yani ibnelik gibi olaylar anlatılıyor. bazı sultanlar da hoşgörüp destekliyor bile. hepsi tarihi belgelerle resimlerle anlatılmış. o çok sevdiğiniz hatta taptığınız osmanlıda oğlancılık çok doğal karşılanıyordu yani.
  civelekler, içoğlanlar. bu kavramları iyice araştırın.

  not: başbuğ mustafa kemal atatürk'ün eşcinsel olduğunu ben düşünmüyorum düşünenler var diye açtım başlığı. yanlış anlaşılmasın.
  24 -54 ... tekinsiz
 2. 2.
  ulan nereden saldıracağınızı bilemiyorsunuz a.ına kodumun onun bunun çocukları.
  40 -7 ... gerigeldim
 3. 3.
  4. murad'in ve diger sultanlarin yolundan gitmemesini hazmedemeyen heterofobik islamcilarin iftirasidir.

  edit: soyle birkactane trabzonlu ve rizeliyi gotunden sikseydide, kadir misirlioglu denen rum-gurcu serefsizin dedeleri rahatlasaydi.
  14 -11 ... gedikpasa
 4. 4.
  Acı durum.
  2 -12 ... orjinaldeli
 5. 5.
  *nnesi para karsiligi cinsel iliskiye giren insan soylemi.
  11 -1 ... heymontaignedostumiyidenemeydi
 6. 6.
  Bunu diyenlerin,bu cümleye sahip çıkanların ebesine benden selam olsun..
  9 ... adabayor34
 7. 7.
  sübyancı olmasından iyidir.
  5 -5 ... postmodernist
 8. 8.
  Kaynagi olmayan sav.

  Atatürk birilerine aymasa bu başlıklar acilamazdi.
  3 ... portatif
 9. 9.
  Tarihe adını altın harflerle kazımış ve bütün dünyanın saygı duyduğu efsane bir liderin adını ve yaptıklarını tarihten yok edebilmek için elinden geleni ardına koymayan, bu tür söylem lerde bulunan kişi lerin atalarının üstünden kimlerin geçtiği şüpheli dir, kaldı ki Türkiye Cumhuriyeti Devletinin için de dünyanın tanıdığı, bu ülkeye katkısı olmuş, halkın yoksul olmasına karşın o dönemde ki şartlarla cesaretlendirebilmiş ve güvenlerini kazanabilmiş bir lidere, laf söyleye bilen bu kadar rahat bir şekilde tavrını dile getiren bir şahsın bunu bu ülke için de yapması manidar ve üzücüdür. Bir milletin tarihini ayaklar altına almaktadır ve bunu bütün dünya bilmektedir. Bu bizim tarihimize nasıl sahip çıktığımızın kanıtıdır, bugün bunu yapabilenler yarın bu ülkenin başına ne belalar saracağı bellidir, ülkeyi bölmek için elinden gelen herşeyi yapmaktadırlar. Ayrıca bir ülkenin kaderini değiştiren bir liderin adı ve tarihi lekeleniyorsa, bu onların değil bizim suçumuzdur. Bu ülkede hoşgörü oldukça insanların ne kadar rahat davranabildiği göz önünde dir.
  8 ... smile now cry later
 10. 10.
  (bkz: Yok artık schweinsteiger)
  ... frekans