1. 1.
  Yobaz, cahil, gerizekalı insandır. Atatürk ü kimse zaten hz. Muhammed (sav) ile karşılaştıramaz. Atatürk e bu kin niye? "Atatürk'ü putlaştırıyorsunuz" diyorlar. E sktir git. Asıl Atatürk'ü bunu diyenler putlaştırıyor. Hayır bu kıyas niye? ikiside bir kuldu, görevlerini yapıp öldüler. Bu kadar basit.
  6 -2 ... orospu ayten
 2. 2.
  Elmayla armudu karistiran birey. Bir kere ikisinin kulvarlari farkli.
  1 ... duk erangir
 3. 3.
  atatürk' de insan muhammed' de insan biri diğeriyle tabiki de kıyaslanabilir, atatürk' ü kıyaslamayın diyen putlaştırıyorda, muhammed' i kıyaslamayın diyen insan putlaştırmıyor mu?
  ikiside insandır, kıyaslama her türlü yapılabilir.
  -1 ... ykolmak
 4. 4.
  Bu yobazlar gerçek islamı yaşamak istiyorsa atatürk'ten önce hz muhammed putunu yıkmaları lazım. Muhammed sadece bir elçiydi, görevini yaptı ve öldü. Her insanın sahip olduğu özelliklere sahipti, süper güçleri yoktu ve size şu anda ve ahirette hiçbir yardımı dokunamaz. Çünkü oda sizin gibi allah'ın bir kuludur.
  -2 ... andarkankabrides
 5. 5.
  aynen kardeşim aynen. atatürk yalanı sevmez , muhammed gece peygamberin evinde fazla oturmayın diye ayet yazardı.
  -1 ... sakirt dede
 6. 6.
  Tam tersidir. Müslümanlardan çok kemalistlerde bu eğilim görülür. Mevlütte hoca "atatürk" desin diye bekler. Mahalleden çocuklar kuran kursuna gidiyor görse çevirip hoca atatürkten bahsediyor mu diye sorgular. Gönlünde atası peygamberinden her zaman öndedir ama çaktırmaz. Aralarında bunu dillendiren en az iki üç kişi hayatınızdan geçecektir.

  Müslüman kemalistleri en geren konu budur. Sen şimdi kalk olmasaydı olmayacağına inandığın, ananı yunanın sikeceğine canı gönülten iman ettiğin atamdan çok arap bir peygamberi seviyorum de, üstelik bir türk dünyaya bedel olup, türkün türkten başka dostu yokken.

  Müslüman Kemalistler. Dünyada kafası da ideolojisi de en karma karışık ve çelişkilerle dolu insanlar. Üzücü tabi. Ama kurbanlar gerekti nobalım.
  -1 ... silinen hesap 014384
 7. 7.
  Herkes peygamberin i( gerçekten örnek aldığı kisiyi) saymis başlığın amacını anlayamadım. Bunun neresi anormal. Birde bize rica edeceğim bilip bilmeden yok söyle de böyle de kulaktan dolma şeylerle islam satmayin. Bir mevdudi, bir s. Kutup bir a. Seriati okumadan bizi de islami da anlamanız zor.
  -1 ... bicaybisigara