1. 1.
    kafama takılan sorunsaldır. reel hayatta hiç atatürkü sevmiyorum diyen ya da eleştiren birisine rastlamadım. ee tabi aga klavye başında anonim hesapla yazıp çizmek kolay, haha.
    2 -1 ... dogukan xd
  2. 2.
    Dergahlarında birbirlerine saplamakla meşgullerde ondan.
    7 -1 ... vexillarius of theodopolis
  3. 3.
    Çünkü onlar iş ciddiye binince kaçacak delik ararlar.

O köpek Fatih t. Denen şerefsiz gözaltına alınınca nasıl geri vites yaptı hatırlayın!
    5 -1 ... mavi huydur bizde
  4. 4.
    Senin gibilerle karşılaşıp gereksiz tartışmalara girmemek içindir.
    Veya kendi seviyesinde entelektüel düşünce yapısına sahip tartışacak birini bulamadığı için olabilir. Safça atatürk ü sevenler hariç, ideolojik olarak kötülüğe çalışan, demagoji yapan, diğer insanları küçük ve her türlü hakareti hak gören kemalist kafadaki insan görünümlü zombiler bu ülkenin en tehlikeli kesimidir. Bunlara bulaşmamak için çalıyı dolaşıyoruz, onlar da kendilerini bir bok sanıyorlar. Haklılar.
    1 -5 ... ulusoy25
  5. 5.
    "atatürkçüyüm" diyenlerin hayal dünyasından çıkamadıkları için kendi dünyalarını gerçek hayat zannetmesi sonucu ortaya çıkan durumdur.
    10 yıla kalmaz bodrum katlarda birbirinizi avutmak için gizli gizli toplanmak zorunda kalacaksınız.
    Bugüne kadar kaç kere tartışmaya girdiysem hiçbiri benim söylediklerime karşı birebir cevap veremedi, belaltı vurmalar, konuyu başka yere çekmeleri, yan yatmalar, çamura batmalar...
    La olm ss kimsns.
    -1 ... ulusoy25
  6. 6.
    "atatürkçüyüm" diyenlerin hayal dünyasından çıkamadıkları için kendi dünyalarını gerçek hayat zannetmesi sonucu ortaya çıkan durumdur.
    10 yıla kalmaz bodrum katlarda birbirinizi avutmak için gizli gizli toplanmak zorunda kalacaksınız.
    Bugüne kadar kaç kere tartışmaya girdiysem hiçbiri benim söylediklerime karşı birebir cevap veremedi, belaltı vurmalar, konuyu başka yere çekmeleri, yan yatmalar, çamura batmalar...
    La olm ss kimsns.
    -1 ... ulusoy25
  7. 7.
    La olm ss kimsns.
    -3 ... ulusoy25
  8. 8.
    Bunların tepesindeki akıl hocalarında bile yok o göt. Arkasından atıp tutuyor, karşısına geçince mum kesiliyor. Sonrada deftere gevşek gevşek nasıl özledik falan hikayeler yazıyor totoşunun kokusuna.
    3 ... dinsiz kitapsiz kafir
  9. 9.
    hamamböcekleri ışığa çıkmaktan hoşlanmadıkları içindir.
    3 ... fanfan la tulipe
  10. 10.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2110292/+
    1 -1 ... magicovento