1. 1.
    Adam daha evrim geçirir geçirmez facebookta yorum yapmış.
    5 ... merbazrail
  2. 2.
    bu söze destek vermek kanunen suç mudur?

tanım: bir beddua
    1 -28 ... jeffrey dahmer
  3. 3.
    atatürk chpkkyı başımıza sardın ateşin bol olsun
    8 ... we did it
  4. 4.
    Bu sözü söyleyen yaratığın hayatı karardı.

Yorum yapmaya gerek yok. Yanına kalmaz rahat olsun.. Destek veren ya da verecek orospu çocuklarının da yanına kar kalmaz..
    11 -1 ... topuzlu karyola
  5. 5.
    O, Toprağın bol olsun değil miydi?
    -2 ... vomer
  6. 6.
    atatürk ve chppk * illa eleştireceksen adamın binlerce hatası var git onları eleştir. bu nefret söylemi hiç de sağlıklı ve doğru değil . içinizde nefret değil sevgi besleyin.
    4 ... abuabi
  7. 7.
    frktmz krds frktmz arkadaşımızı duyarlılığı açısından tebrik ederim ama iyi niyetinden şüphe ediyorum.
    ben olsaydım; başlığı, " atatürk'e facebook tan küfür eden it " ya da buna benzer herhangi bir varyasyonda açardım.
    zira şu anda " atatürk chpkkyı başımıza sardın ateşin bol olsun " cümlesinin sol frame'de bile görünmesi irrite edici.
    26 -5 ... totonok folmondoko boton gomo
  8. 8.
    (bkz: uludagsozlukte frktmz krds frktmz adlı kullanıcı)
    8 -1 ... sigara icmiyorum
  9. 9.
    bence bu tip başlıkların açılması doğru değil. böyle orospu çocuklarının olduğu zaten bilinirken buralara taşımak işgüzarlık. aynı şeyi şehit haberleri için de düşünüyorum. medyada adını duyurmaya çalışan bir terör örgütünün eyleminden sonra şehit haberi vermek yeni eylemler için iştah kabartmakta. örgütler bu haberlerin yanyınlanmaması durumunda sivillere karşı eylemlerle tehdit ediyor da olabilir tabi.
    5 ... geri zeki
  10. 10.
    Başkası yapmış gibi (sizde adettir) özellikle fotoğrafı göstermek için yapmış olmayasın.
    8 -1 ... cold man