1. 0.
    Peygamberden onde demen icin once peygamberi kabul etmen gerekir. O nedenle cumle direkt olarak benim peygamberim ataturk anlamina gelir.
    1 -2 ... ulusafsata
  2. 1.
    Olabilir tabi tapan putperestler de görmedik değil.
    2 -2 ... delibarut
  3. 2.
    sizene?

isterse allahından öne koyar.

olmaması gerekir fakat onun inancı bu.

nasıl günümüzde ülkenin başındakiler dini devlet işlerine çorba yapıp karıştırdılar ve siz sustunuz, susuyorsunuz; bir kemalist yapınca mı laf ediyorsunuz?

bırakın insanlarla allah arasına girmeyi.

saygıyı öğrenin biraz, sizi etkilemediği sürece, si ze ne?

pardon ama allahınızdan bulun.
    9 -10 ... what about it daddy cool
  4. 3.
    walla benim için de öyledir..

islam sadece bir din değildir. aynı zamanda da bir toplum ve devlet düzenidir. islamda sadece iman etmek ve ibadetlerini yapmak yeterli değildir.. islami toplum düzenine uyacak şekilde yaşamak da gerekir..

eğer islamın dikte ettiği toplumsal/siyasi düzenle atatürk'ün getirdiği toplumsal/siyasal düzen arasında seçim yapmam gerekirse tabii ki atatürk'ü seçerim. ben türküm.. arabın düzeniyle işim olmaz..
    14 -8 ... arbutus unedo
  5. 4.
    Cümleyi okuduktan sonra tövbe çektim, bu ne zihniyetsizlik... insanlar kimi daha çok seveceğini bilemez olmuş... Yazık!
    ... bugrahanceker17
  6. 5.
    Altında kasıt sezdiğim hadise. Bunlara söyletenler var bence. Hedef belli; insanları atatürkten soğutmak. Yoksa, aklı başında bir Müslüman bu lafı edemez.
    ... 56789
  7. 6.
    iyi demiş. Tayyip için peygamberin sıfatlarını taşıyor diyenleri de gördük.
    6 -2 ... mediterranean seali
  8. 7.
    söyleyeni putperest edecek sözdür. Ha şu bu heykeli, hurmadan yaptığın putu mabud ittihaz etmişsin, ha bir insanı, hiç farketmez...

lakin kemalistler bu şekilde ümmetin gadabını hak edecek sözler söylemeyi kendilerine hak bilen bir eşirra topluluğudur.

şeriat olsa kafasını ibret-i alem içün ala mele innas kesmek icab ederdi. işte şeriat ancak bu kabilden aleni surette küfrün propagandasını yapanların kafasını kesip idam eder en fazla.

velhasıl kelam: "Çüüüş eşşoleşşek çüüüüş! Yedi sülalene çüş! eşşek bile senden masum!" kabilinden bir şey olacaktır elcevap.
    3 -1 ... susanadamgibbs
  9. 8.
    insanların dini tercihlerine saygı duyun.
    -1 ... frekans
  10. 9.
    güzel demiş, herkes size uymak zorunda zaten. hep haklısınız insanları akıl hastası edip ömrünü çalarken bile haklısınız.
    -2 ... cenkiss