1. 1.
    eğer baykal seçim döneminde çıkıp aptal saptal konuşmasaydı şu an chp nin oyu daha yüksek olurdu bir iki milletvekili daha fazla soksaydı şu meclise daha hayırlı olurdu diyorum.Baykalın istifa etmesi gerektiğini yerini de şöle mümkünse daha akılcı birine bırakmasını diiliyorum.
    1 ... zigor217
  2. 2.
    sol çizgüden iyice saptıran baykal sağolsun artık chp nin mitinglerinde hiç seçim vaadi duymamış olan halk bu ne biçim muhalefet be diyerek akp ye yükledi oyları ve sonuç bu! atamızın kemikleri sızlıyordur şimdi. birazcık onur varsa baykal da istifa etsin ve başa aklı başında biri gelsin.
    1 ... hiccup
  3. 3.
    (bkz: ya rte yi görseydi)
    4 -2 ... bohemian rhapsody
  4. 4.
    baykal'i muhtemelen coktan sinir disi eder ve surgune gonderirdi. Ama bunu daha 1999'da barajin altinda kaldiginda yapar. Bugun bu hallere gelmemizi coktan engellerdi.

Ben ayrica chp'li delegeleri de tebrik ediyorum ! 2004'de gondermediniz! hem memleketi hem de partiyi maffettiniz !
    2 ... acdevilde
  5. 5.
    bununla açıklanabilir.
    http://img253.imageshack....53/1928/picture001gt4.jpg
    1 ... stewie
  6. 6.
    sadece bunu demekle kalmaz üzerine birde temiz dayak attırırdı herhalde.
    1 ... yunkulmurat
  7. 7.
    atatürk baykalı görse
    ensesine bir şaplak atıp, hemen bu partiden çıkınız ve bir daha önünden bile geçmeyiniz der okkalı bir asker küfürü sallardı.
    1 -1 ... eabi
  8. 8.
    ecdadına kadar severdi herhalde, sevmek mecazen yani .
    1 ... mat olmayan sah
  9. 9.
    Kibar adam işte bu atatürk.
    Dünyanın en gereksiz muhalif liderine sen ne yapıyorsun diyecek kadar naif biri.
    Haşa kendimi yerine koymak değilde öyle bir güç bende olsa ben ne derdim baykala.
    Tırnak içinde senin yapacağın muhalefetin ta .mına koyim derdim.
    O güç bende olsa kuran çarpsın derdim.
    3 ... tutsikimiyancek
  10. 10.
    (bkz: volkan ne yaptin der gibi bakiyor guiza ya)
    3 -1 ... eurasian