1. 1.
    yemi fazla gelmiş it sürülerinin işidir.

gaziosmanpaşa'da çekildiği söyleniyor fotonun. savcılık göreve.

atatürk büstünü idam eden orospu çocukları

https://twitter.com/hhakk...tatus/1033732548243771392
    24 -12 ... system error
  2. 2.
    Yüzlerini açmaya götü yemeyen 2 orospu cocugudur.
    35 -7 ... koca gotlu ogretim uyesi
  3. 3.
    Kulak asacak beyni olmayınca ip asıyorlar işte.
    9 ... australopitekus
  4. 4.
    eşek sikici timidir. kökünüze kibrit suyu pis kuyruk yağı kokulular.
    16 ... ibni maymun
  5. 5.
    pkklıdırlar büyük olasılıkla.
    14 -1 ... strawberry blonde
  6. 6.
    götünüz yiyorsa o yüzlerinizi açın da, yarından sonrasını göremeyin cümlesini söylemek istediğim orospu çocuklarıdır. lan hem götünüzden korkuyorsunuz, hem boyunuzdan büyük işlere kalkışıyorsunuz. bu atatürk düşmanlarının arasında bir tane delikanlı olmaz mı ya? hepsi ödlek bu şerefsizlerin.
    18 -1 ... petrauskas
  7. 7.
    Yollar yürümekle büstler idam etmekle bitmez dediğim çocuklar. Ne istediniz atamızın büstünden zalimler.
    7 -2 ... sivil
  8. 8.
    Etekleri eksik olan kancık orospu çocukları. Götünüz yiyorsa suratınıza açsaydınız ya amın evlatları.
    12 ... serdarsl06
  9. 9.
    atatürk büstünü idam eden orospu çocukları
    13 -4 ... kafam bir milyon
  10. 10.
    Bu franco'nun kemiklerinin taşinma konusu gündemdeydi geçenlerde ispanya'da yabanci basinı takip edenler bilir. Oralarda şöyle bir yorum görmüştüm; "yaşarken yenemediniz öldükten sonra isteseniz de yenemezsiniz." E işte buradaki durum da aynı. Atatürk düşmanlari o yaşarken de vardı, şimdi de var ve evet gelecekte de olacak. Ha ayrica buna sevinenler sadece pkklılar değil orası da kesin ama biz de variz, buradayiz.

Ek; foto bana sanki çözüm sureci günlerinden gibi geldi. Ha güncelse apo tişörtlü kekoların etrafta cirit attığını gösterir ki bu da süleyman soylu'yu boşa çıkarır.
    10 -1 ... gaspirali